Chcete vědět více? Tak čtěte: 

 

Proč kupovat tonery TEKO®?

Díváte se na originální a kompatibilní toner a nevíte, který si vybrat? Nebo jste se zapřísáhlí kupovat pouze originální tonery? Dovolte abychom Vám vysvětlili rozdíl mezi těmito dvěma typy tonerů.

Přečtěte si více

 
 Voucher

Při nákupu zboží za částku vyšší než 1 500 Kč s DPH získáte 10 % slevu, nad 2 500 Kč s DPH pak obdržíte 20 % slevu, na nákup vybraných produktů v kategorii Voucher na našem e-shopu. Slevový kupón - Voucher budete mít přibalený k Vašemu zboží. Produkty, u kterých můžete dané vouchery uplatnit, jsou označeny symbolem Voucher a jeho výší s tím, že na produkty se slevou až 20% lze uplatnit i voucher nižší. 

Přečtěte si více


 
 

Konopná kosmetika a potravinové dopňky značky Carun

 

Konopná kosmetika a potravinové dopňky značky Carun jsou již jedny z nejprodávanějších a nejznámějších v České republice. Carun je česká společnost, která nabízí prověřené a odborně připravené produkty z konopí. Produkty jsou vyráběny z kvalitní české suroviny a přírodních Bio pěstovaných ingrediencí. Působení výrobků Carun je mnohonásobně intenzivnější, než u běžných kosmetických přípravků díky účinným Cannabionidům. 

Přečtěte si více

 
 Esenciální oleje a aroma difuzéry značky Bewit

Bewit nabízí ty nejkvalitnější čisté esenciální oleje a přírodní produkty. V České republice se řadí mezi nejvýhledávanější a nejprodávanější značku na trhu. Vůně tvoří neoddělitelnou součást našeho života, ať už si to uvědomujeme nebo ne. Dnes se nám možná zdá, že jejich úkolem je především zvyšovat náš estetický požitek. Naši předkové už od starověku však dobře věděli, že vonné esence mají účinky, které nás mohou v hloubce naší duše ovlivňovat a proměňovat.

Přečtěte si více

 
 


Technologie 3D tisku

Dnes je to tzv. "boom" ve vývoji. Ať už to potřebujete pro svůj projekt, práci či jen pro zábavu. V téhle technologii neexistují žádná omezení! Výhodou je fakt, že se neustále vyvíjí a pořád překračuje hranice nemožného. Kdo by si pomyslel, že jednou budeme moci tisknout naprosto cokoliv.

Přečtěte si více