Naše služby

Zabýváme se prodejem spotřebního materiálu pro tiskárny, faxy a kopírky. Specializujeme se na výrobu tiskových náplní značky TEKO®. Konkrétně vyrábíme kompatibilní tonery, které mají přinejmenším stejnou kvalitu jako originální náplně do laserových tiskáren.

Mimo tonery a inkoustové náplně do tiskáren u nás můžete nalézt kompletní vybavení pro Vaši kancelář včetně elektroniky. Pečlivě sledujme nejnovější trendy na trhu, abychom Vám byli schopni poskytnout ten nejlepší výběr. Všechny produkty, které nabízíme jsou k zakoupení přes náš E-shop.

Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, rádi si s Vámi sjednáme osobní schůzku, nebo nás můžete navštívit v kterékoli naší prodejně. Zde jsou k dispozici obchodní zástupci, kteří poskytují komplexní řešení tiskových služeb na míru. Individuálně zhodnotí Vaše potřeby, navrhnou konkrétní řešení a zajistí veškeré související služby. Zároveň Vás budou informovat o aktuálních promo akcích a slevách.

 
 

 


Výroba kompatibilních tonerů do tiskáren

Specializujeme se na výrobu kompatibilních tonerů do laserových tiskáren podle dlouhodobě ověřené technologie, za využití materiálů původem z USA, Anglie, Německa a Japonska. Naše tonery jsou označeny značkou TEKO®. Jedná se o produkty podporující ochranu životního prostředí, jelikož se na jejich výrobu používají původní těla tonerů, které je možné opakovaně renovovat a tím dochází ke značné ochranně životního prostředí. Ve spolupráci s předními výrobci materiálu pro výrobu tonerů, jako je Static Control Components, se spolu podílíme na vývoji nových produktů.

Výrobu tonerů provádí naši vyškolení technici. Celý proces se skládá z několika důležitých operací. Prvním krokem je demontáž původní kazety a její důkladné vyčištění. Následuje samozřejmě pečlivá kontrola jednotlivých částí a výměna komponentů za nové. Poté přichází na řadu naplnění kazety vhodným prachem a její kompletace. Nakonec prochází všechny vyráběné kazety důkladnou kontrolou našimi specialisty a řádným testováním na příslušném typu tiskárny. K profesionálnímu testování používáme speciální software, který podrobně dokáže posoudit kvalitu výsledného produktu.

Všechny produkty TEKO® splňují vysoké standardy kvality a umožňují znatelně levnější tisk než tiskové náplně jiných výrobců. Všechny naše výrobky jsou k zakoupení na E-shopu nebo nás můžete kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme.

 

 
 


Prodej originálních a kompatibilních náplní do tiskáren

Nabízíme originální černé i barevné tonery a cartridge renomovaných výrobců tiskáren všech značek jako jsou například Brother, Canon, Dell, Epson, HP, Kyocera, Lexmark, Konica-Minolta, Oki, Philips, Samsung, Xerox apod. Nabízíme také kompatibilní černé i barevné tonery značky TEKO®. Ty umožňují ekologický a znatelně levnější tisk než originální tiskové náplně, ale se stejnou kvalitou. V naší nabídce naleznete také kompatibilní inkoustové náplně značky ActiveJet. Nezapomněli jsme ani na barvící pásky do jehličkových tiskáren a faxové fólie. Pro výběr náplní do tiskáren, kopírek a faxů můžete využít náš E-shop, nebo kontaktovat přímo svého obchodního zástupce.

 

 
 
 


Prodej tiskáren a další elektroniky

Pravidelně pro Vás připravujeme přehled těch nejprodávanějších tiskáren a multifunkčních zařízení, které můžete najít na našem E-shopu. Pokud si nevíte rady s výběrem tiskárny nebo máte požadavek na jiné tiskové zařízení (např. z důvodu potřeby tisku na jiný formát než je nejpoužívanější A4/A3), neváhejte nás kontaktovat. Rádi poradíme a pomůžeme s výběrem nejvhodnější tiskárny pro Vaši potřebu.

Snažíme se Vám zjednodušovat nákup, abyste měli vše na jednom místě. Proto zde také můžete nalézt sortiment jiné spotřební elektroniky. Příkladem jsou počítače, tablety, mobilní telefony nebo jejich příslušenství.

 
 


Pronájem tiskáren a multifunkčních zařízení

Potřebujete tiskárnu, ale máte omezený rozpočet s ohledem na požadované parametry tiskového zařízení a nechcete si jej kupovat? Obáváte se pořizovacích nákladů? Právě proto Vám nabízíme pronájem tiskových zařízení. Po dobu pronájmu zajistíme jeho servis a údržbu. Poskytujeme Vám možnost pronájmu širokého sortimentu tiskáren, pro tisk formátů A4 a A3. Pokud byste měli zájem o pronájem tiskárny, neváhejte nás kontaktovat.


  

Kancelářské vybavení

Abyste měli vše na jednom místě, je zde pro Vás připravený bohatý sortiment produktů pro každodenní potřebu v kanceláři, od kancelářského papíru různých formátů, propisek, lepících pásek přes sešívačky, děrovačky a skartovací stroje až po kancelářské židle. Ke každé kanceláři patří samozřejmě káva. Vybrali jsme lahodnou kávu značky Lucaffé různých typů, kterou i my máme rádi. Za odměnu za ošoupané prsty z klávesnic a sníženou imunitu z kancelářského prostředí si můžete vybrat konopnou kosmetiku nebo konopné potraviny značky Carun.

 
   


Likvidace náplní

Ochrana životního prostředí by měla být pro nás všechny samozřejmostí. Proto přemýšlíme ekologicky a staráme se o likvidaci prázdných náplní. Pokud máte prázdné náplně, kontaktujte svého obchodního zástupce, který je u Vás vyzvedne, nebo je pošlete na naši korespondenční adresu:

TEKO TECHNOLOGY s.r.o.
Petřkovická 251/10
725 28 Ostrava-Lhotka

Tímto přístupem se podílíte na ochranně životního prostředí, protože prázdné náplně nepatří do běžného komunálního odpadu.

 
 Náhradní plnění

Pokud máte více než 25 zaměstnanců a vztahuje se na Vás povinnost náhradního plnění, můžete ji vyřešit pomocí naší partnerské společnosti ProfiToner s.r.o., která splňuje podmínky stanovené v § 81 zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.

Stačí tedy odebrat výrobky či služby této chráněné dílny s více než 50% zaměstnanci se zdravotním postižením a náhradní plnění máte bez starostí vyřešeno.

 
 


Resellerům nabízíme možnost partnerské spolupráce a zvýhodněné nabídky na nákup tiskových náplní TEKO®. Pokud máte zájem o partnerství, kontaktujte nás prostřednictvím našeho e-mailu.