Bewit nabízí ty nejkvalitnější čisté esenciální oleje a přírodní produkty. Tyto produkty se řadí v České republice mezi nejvýhledávanější a nejprodávanější značkou na trhu.

Vše je získáváno s naprosto maximální ohleduplností k životnímu prostředí, ať už od procesu pěstování, sběru, až po následné zpracování rostlin bez herbicidu, pesticidu, insekticidu a bez genetické modifikace (GMO). Při zpracování produktů se nevyužívá nanotechnologií. Veškeré esenciální oleje jsou 100% přírodní a neobsahují žádná aditiva. Rovněž není žádný výrobek testován na zvířatech. 

Využívá se metody destilace esenciálních olejů, která probíhá jemným a šetrným způsobem. Celý proces se provádí při nízkých teplotách, z důvodů zachování maximálního množství přírodních bioaktivních látek. Pro sledování, kontrolu a vyhodnocení kvality esenciálních olejů si firma vyvinula vlastní systém norem a protokolů CTEO. Rovněž využívá pyramidové energie, kde si vyvinula vlastní postupy a technologie, které označuje značkou PYRAMIDIZED.


Esenciální oleje

Esenciální oleje mají své místo v péči o zdraví a krásu od nepaměti. První zmínky nalezneme už v hieroglyfech na zdech egyptských chrámů, v čínských a indických lékařských knihách, nebo také v bibli. V době, kdy byly vonné oleje vyvažovány zlatem, dostal Ježíš jako dar od tří mudrců zlato, kadidlo, myrhu.

To nejvzácnější co dělá esenciální oleje těmi pravými jsou silice, které jsou rostlinnou mízou. Právě v této míze se nalézá to nejcennější, co nám příroda může nabídnout.

 Jestliže se naučíte pracovat s esenciálními oleji, mohou Vás podpořit ve Vašich záměrech. Citrón, jasmín, levandule a máta Vám pomohou soustředit se při studiu či práci. Benzion, kadidlo a myrha Vám zase pomohou k dokonalému uvolnění při meditaci či rozjímání. Oleje, které prosluly jako afrodiziaka (muškátový oříšek, pačuli, ylang ylang, růže, skořicový list), Vás mohou příjemně naladit na chvíle intimity. Pakliže Vás přepadl smutek a špatná nálada, nejlépe na povzbuzení pocitu radosti pomáhá koriandr, pomeranč, rozmarýn, zázvor či kardomom. 


Aroma difuzéry

Hodí se v případech, pokud si chcete zlepšit design domácnosti nebo kanceláře. Zároveň toto prostředí provoní vůní, kterou si vyberete dle Vaši aktuální potřeby. Aroma difuzéry můžete vybírat z nepřeberného množství designu. Náplň aroma difuzéru tvoří přírodní esenciální oleje, jejichž uvolňováním nevznikají žádné škodlivé látky. Tyto vonné oleje mohou mít blahodárný vliv na výkon či soustředění, nebo mohou napomáhat k uklidnění těla i duše.

Ultrazvukový difuzér esenciálních olejů, který zvlhčuje vzduch, Vám zároveň očistí a zlepší kvalitu ovzduší a zmírní Vaše napětí. 


Směsi esenciálních olejů

Každý si nedokáže vybrat nebo mu nestačí jeden jediný druh oleje. Proto byly vytvořeny nejvhodnější směsi esenciálních olejů, které svým spojením vytvářejí naprosto opojnou atmosféru. Např. synergická směs vybraných esenciálních olejů "A IM HAPPY" Vás podpoří v růstu a schopnosti sítit se šťastně. Synergická směs "DEEP SLEEP" je silným přírodním pomocníkem v překonávání nespavosti, nebo směs "ANTISTRESS" oceníte v situacích, kdy čelíte nadměrné aktivitě a přepracovanosti. Nabízených směsí je celá řada, stačí si pouze vybrat takovou, která nejvíce vyhovuje Vaší potřebě.

 Koupit výrobky Bewit 

Vrátit se zpátky do sekce  Dozvíte se více