Doprava

Máme pro Vás několik možností, jak převzít zboží, které si u nás zakoupíte. Zvolte si, který způsob dopravy je Vám nejbližší.

 

Osobní odběr

Pokud dáváte přednost osobnímu jednání, můžete si objednané zboží vyzvednout na kterékoliv z našich poboček. Stačí během objednacího procesu zvolit možnost Vyzvednutí na pobočce TEKO TECHNOLOGY s.r.o. a vybrat si pobočku, na kterou Vám zboží pošleme. Jakmile Vámi objednané zboží bude připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat. Aktuální přehled a otevírací dobu jednotlivých poboček naleznete v sekci kontakty.

Zboží připravené k vyzvednutí bude na naší pobočce uloženo po dobu 14 dnů od data naskladnění. V případě potřeby, je možné tuto dobu prodloužit a to na základě telefonické dohody. Tel. +420 731 647 340


 
 
 
 
 
 

 Zásilkovna.cz                                    

Při dopravě zásilek se společností Zásilkovna.cz si můžete vybrat ze široké sítě výdejních míst rozšířených po celé České republice. Výhodou je možnost vyzvednutí zásilek kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. V den expedice obdržíte od přepravce podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Informační linka dopravce je 216 216 516.

Cena za tuto službu při platbě předem je 65 Kč.

Cena při platbě na dobírku je navýšena o 39 Kč.


PPL - Doprava domů                  

Při dopravě zásilek se službou PPL Doprava domů bude Vaše zboží doručeno následující den od předání k přepravě. V den expedice obdržíte od přepravce podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. A také v den doručení Vás bude přepravce kontaktovat o konkrétní hodině, kdy Vám bude zboží doručeno. Přesměrování zásilek je možno provést přes formulář přepravní společnosti PPL CZ. Informační linka dopravce je 225 331 700.

Cena za tuto službu při platbě předem je 109 Kč.

Cena při platbě na dobírku je navýšena o 39 Kč.

 
 
 

Platba na dobírku 

Platbu na dobírku je možno kombinovat při dopravě zboží se společností Česká pošta nebo PPL CZ. Cena při platbě na dobírku je navýšena o 39 Kč. Možnost platby na dobírku je omezeno čátkou 5 000 Kč. Pro nákup vyšší než je tato částka je potřeba si vybrat jinou možnost platby.

Platba v prodejně 

Při osobním odběru na našich pobočkách máte možnost platit hotově při převzetí zboží. Při platbě na prodejně nejsou k ceně Vaší objednávky připočítávány žádné poplatky. 

 
 

Bankovním převodem 

Platba bankovním převodem probíhá na základe zálohové faktury. Pokud si zvolíte tento způsob platby, odešleme Vám zálohovou fakturu na e-mail, který uvedete v objednávce. Zboží budeme odesílat po zaplacení této zálohové faktury. Tento způsob platby je zdarma.

Platba kartou online 

Platbu kartou online provádíme přes platební bránu GP WebPay. Potřebujete pouze znát číslo Vaší karty a ověřovací kód. Platba se nám během pár minut projeví. Tento způsob platby je zdarma. Pokud by nastal jakýkoli problém s platbou, volejte na tel. 739 580 162. 

 
 

Ceny za dopravu a platbu jsou uvedeny pouze pro dopravu v rámci České Republiky. Při dopravě do zahraničí se tyto ceny mohou změnit.

Nákup nad částku 5 000 Kč  s DPH je možno platit pouze bankovním převodem, platbou kartou online nebo na jedné z našich poboček. Platbu na dobírku v tomto případě neumožňujeme.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.