Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).
TEKO TECHNOLOGY s.r.o.

Doprava

Máme pro Vás několik možností, jak převzít zboží, které si u nás zakoupíte. Zvolte si, který způsob dopravy je Vám nejbližší.

Při zakoupení tonerů TEKO® od nás získáváte dopravu zdarma.

 

Osobní odběr

Pokud dáváte přednost osobnímu jednání, můžete si objednané zboží vyzvednout na kterékoliv z našich poboček. Stačí během objednávaného procesu zvolit možnost Vyzvednutí na pobočce TEKO TECHNOLOGY s.r.o. a vybrat si pobočku, na kterou Vám zboží pošleme. Jakmile Vámi objednané zboží bude připraveno k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat. Aktuální přehled a otevírací dobu jednotlivých poboček naleznete v sekci kontakty.

Cena odběru na jiných pobočách než v Ostravě je 30 Kč. Oosobní odběr na pobočce v Ostravě je zdarma. Při nákupu tonerů TEKO®, všech tiskových náplní a tiskáren nad 3 000 Kč je osobní odběr na všech pobočkách zdarma.

 
 
 
 
 
 
 
 

Česká pošta - Balík do ruky                  

Česká pošta obvykle doručí zásilku do 24 hodin (pracovní dny) od předání zásilky do přepravy. V den expedice obdržíte od přepravce podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Úpravu termínu doručení nebo uložení na poštu můžete provést přes formulář České pošty. V případě neúspěšného doručení je balík uložen na pobočce České pošty dle Vaší místní příslušnosti po dobu 7 dní. Informační linka dopravce je 800 177 889.

Cena za tuto službu při platbě předem je 79 Kč.

Cena při platbě na dobírku je navýšena o 39 Kč

Při nákupu tonerů TEKO® a všech tiskových náplní a tiskáren
nad 3 000 Kč získáváte tuto dopravu od nás zdarma.

Česká pošta - Balík na poštu                 

Česká pošta obvykle doručí zásilku do 24 hodin (pracovní dny) od předání zásilky do přepravy, na Vámi zvolenou pobočku. Můžete si vybrat z 2 700 poboček České pošty po celé ČR. V den expedice obdržíte od přepravce podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Úpravu termínu doručení nebo uložení na poštu můžete provést přes formulář České pošty. Informační linka dopravce je 800 177 889.

Cena za tuto službu při platbě předem je 74 Kč.

Cena při platbě na dobírku je navýšena o 39 Kč.

Při nákupu tonerů TEKO® a všech tiskových náplní a tiskáren
nad 3 000 Kč získáváte tuto dopravu od nás zdarma.


Teko Express

Při zakoupení tonerů TEKO® a všech tiskových náplní nad 3 000 Kč získáváte od nás dopravu zdarma. Jedním ze způsobů dopravy těchto produktů je Teko Express. Jedná se o dopravu zboží našimi rozvozci, kteří Vás budou individuálně kontaktovat o stavu a čase doručení Vaší objednávky. Podle potřeby jim také můžete předat prázdné náplně do tiskáren. Tato doprava se týká míst vzdálených do 15 km od měst, ve kterých se nachází naše pobočky.

 
 
  
 


PPL Parcel Shop                   

Při dopravě zásilek se společností PPL si můžete vybrat ze široké sítě poboček rozšířených po celé České republice. Výhodou je možnost vyzvednutí zásilek kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. V den expedice obdržíte od přepravce podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Přesměrování zásilek je možno provést přes formulář přepravní společnosti PPL CZ. Informační linka dopravce je 225 331 700.

Cena za tuto službu při platbě předem je 74 Kč.

Cena při platbě na dobírku je navýšena o 39 Kč.

Při nákupu tonerů TEKO® a všech tiskových náplní a tiskáren
nad 3 000 Kč získáváte tuto dopravu od nás zdarma.


PPL - Doprava domů                  

Při dopravě zásilek se službou PPL Doprava domů bude Vaše zboží doručeno následující den od předání k přepravě. V den expedice obdržíte od přepravce podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. A také v den doručení Vás bude přepravce kontaktovat o konkrétní hodině, kdy Vám bude zboží doručeno. Přesměrování zásilek je možno provést přes formulář přepravní společnosti PPL CZ. Informační linka dopravce je 225 331 700.

Cena za tuto službu při platbě předem je 79 Kč.

Cena při platbě na dobírku je navýšena o 39 Kč.

Při nákupu tonerů TEKO® a všech tiskových náplní a tiskáren
nad 3 000 Kč získáváte tuto dopravu od nás zdarma.

 
 


Platba

Za  nákup zboží za částku vyšší než 1 500 Kč s DPH získáte 10% slevu, nad 2 500 Kč s DPH pak obdržíte 20% slevu,

na nákup vybraných produktů v kategorii Voucher na našem e-shopu. Více informací se můžete přečíst ve článku Voucher.

 

Platba v prodejně 

Při osobním odběru na našich pobočkách máte možnost platit hotově při převzetí zboží. Při platbě na prodejně nejsou k ceně Vaší objednávky připočítávány žádné poplatky. Na pobočkách v Praze, Plzni a v Brně máte možnost platit kartou.

Platba na dobírku 

Platbu na dobírku je možno kombinovat při dopravě zboží se společností Česká pošta nebo PPL CZ. Cena při platbě na dobírku je navýšena o 39 Kč. Pokud si zakoupíte tonery TEKO® nebo náplně do tiskáren či tiskárny nad 3 000 Kč, cenu za platbu na dobírku neplatíte. Platba na dobírku s Teko Express je rovněž zdarma.

Bankovním převodem 

Tuto platbu pro Vás již připravujeme. Pokud ni máte zájem, volejte na číslo 739 580 162, navedeme Vás. Při zvolení způsobu platby bankovním převodem Vám bude zaslána na e-mail zálohová faktura. Zboží bude expedováno po jejím uhrazení. Číslo účtu pro převod je 1122334484, kód banky: 0100. Tento způsob platby je zdarma.

 
 

Ceny za dopravu a platbu jsou uvedeny pouze pro dopravu v rámci České Republiky. Při dopravě do zahraničí se tyto ceny mohou změnit.
 Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Doprava ZDARMA
Voucher