Voucher 

Při nákupu zboží za částku vyšší než 1 500 Kč s DPH získáte 10 % slevu, nad 2 500 Kč s DPH pak obdržíte 20 % slevu, na nákup vybraných produktů v kategorii Voucher na našem e-shopu. Slevový kupón - Voucher Vám zašleme e-mailem při dokončení Vaší objednávky. Produkty, u kterých můžete dané vouchery uplatnit, jsou označeny symbolem Voucher a jeho výší s tím, že na produkty se slevou až 20% lze uplatnit i voucher nižší. Slevy lze sčítat maximálně do výše 20%. Slevové kupóny nelze vyměnit za hotovost.


Produkty, které máte možnost zakoupit levněji pomocí těchto voucherů pro Vás pečlivě vybíráme, abyste byli nanejvýš spokojení. Nyní jsme pro Vás připravili oblíbenou konopnou kosmetiku a potraviny značky Carun, delikátní kávu různých typů značky Lucaffé nebo drobnou elektroniku, jako jsou například značkové Flash disky.

 
 

Produkty zařazené do kategorie Voucher

 

 

Carun

Konopná kosmetika a potravinové doplňky značky Carun jsou dlouhodobě jedny z nejprodávanějších a nejznámějších v České republice. Produkty jsou vyráběny z kvalitní české suroviny a přírodních Bio pěstovaných ingrediencí. Působení výrobků Carun je mnohonásobně intenzivnější, než u běžných kosmetických přípravků díky účinným Cannabionidům. Více si můžete přečíst v článku Carun.

 

 
 


Bewit

Bewit nabízí ty nejkvalitnější čisté esenciální oleje a přírodní produkty. V České republice se řadí mezi nejvýhledávanější a nejprodávanější značku na trhu. Vůně tvoří neoddělitelnou součást našeho života, ať už si to uvědomujeme nebo ne. Dnes se nám možná zdá, že jejich úkolem je především zvyšovat náš estetický požitek. Naši předkové už od starověku však dobře věděli, že vonné esence mají účinky, které nás mohou v hloubce naší duše ovlivňovat a proměňovat. 

 
 Lucaffé

Lucaffé je pravá italská káva, která si stále drží svou vysokou úroveň. Zakladatelem této firmy byl Luca Venturelli, mladý obchodník z Brescie, který ji vyzdvihl na pozici jedné z nejvýznamnějších společností zabývajících se pražením kávy v severní Itálii.

 
 
  

Slevový kód je číslice v pravém dolním rohu voucheru. Kód zadejte do řádku s názvem “Použít kód slevového kupónu”, který se nachází při zobrazení obsahu Vašeho košíku. V případě jakékoliv nejasnosti nás kontaktujte. Kupóny lze sčítat maximálně do hodnoty 20% a mají omezenou dobu platnosti. Informace o platnosti voucheru je uvedena v textu.

Vrátit se zpátky do sekce  Dozvíte se více