O společnosti

Společnost TEKO TECHNOLOGY s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1998. Specializujeme se především na výrobu tiskových náplní značky TEKO® do tiskáren, kopírek a faxů. Tonery TEKO® jsou kompatibilní s tiskovými zařízeními všech renomovaných výrobců, jako například HP, Brother, Canon, Epson, Lexmark, Konica-Minolta, Kyocera, Oki, Samsung a další.

Náplně jsou ručně vyráběny, plněny i testovány pod odborným dohledem našich specialistů. Díky péči a dlouholetým zkušenostem dosahujeme špičkové kvality výrobků a jsme schopni zajistit bezproblémový chod Vašich tiskáren. Všechny výrobky jsou z recyklovatelných materiálů, a tímto tedy i šetrné k životnímu prostředí.

Postupně jsme naši činnost rozšířili o velkoobchodní i maloobchodní prodej výrobků TEKO® a nejrůznějšího kancelářského i ostatního spotřebního zboží pro běžné použití. Pečlivě sledujme nejnovější trendy na trhu, abychom Vám byli schopni poskytnout ten nejlepší výběr. Výčet všeho, co pro Vás nabízíme, naleznete v sekci Naše služby.
 

Abychom Vám, našim zákazníkům, byli blíže, ulehčili dostupnost po celé ČR a také mohli umožnili nakupovat z pohodlí Vašeho domova , tak jsme na jaře roku 2017 spustili novou divizi společnosti, náš nový E-SHOP.

V nabídce máme kromě vlastních kompatibilních tonerů TEKO® také originální tonery, náplně do tiskáren a veškeré jejich příslušenství, tiskárny, elektroniku, kancelářskou techniku a potřeby, produkty značky Carun a Bewit a další nabídku. Aktuálně náš E-SHOP čítá zhruba 17 000 produktů , z toho cca 10 000 položek skladem. Díky tomu, že sledujeme novinky na trhu naše nabídka stále roste a již v letošním roce se můžete těšit na několik zajímavých nových nabídek.

Stěžejním prvkem našeho E-SHOPu je zcela nový vyhledávač na originální a kompatibilní tiskové náplně, který pro Vás najde produkty přímo na míru. Neustále jej pro Vás zlepšujeme a přidáváme novou a další nabídku. Jeho použití je velmi jednoduché, intuitivní a navede Vás.

 
 

Věděli jste, že:

Naší hlavní prioritou je spokojenost zákazníka. Proto dbáme na kvalitu poskytovaných služeb a ke každému z Vás přistupujeme individuálně.

Společným cílem by měla být vzájemná dlouhodobá spolupráce.
Neváhejte nás oslovit a domluvit si schůzku s našimi obchodníky.

Pro úspěšné udržování a zlepšování systému managmentu kvality, je stanovena následující POLITIKA KVALITY.pdf.

Zárukou kvality zboží a služeb je oborový certifikát ČSN EN ISO 9001:2009.

 

 

Připravené zboží máte možnost zakoupit přes E-shop nebo nás kontaktujte a naši obchodní zástupci
a ostatní zaměstnanci firmy se už o Vás postarají.

 

Kompatibilní tonery TEKO®