Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).

O společnosti

Společnost TEKO TECHNOLOGY s.r.o. působí na trhu již od roku 1998. Specializujeme se na výrobu tiskových náplní značky TEKO® do tiskáren, kopírek a faxů. Tonery TEKO® jsou kompatibilní s tiskovými zařízeními všech renomovaných výrobců: HP, Brother, Canon, Epson, Lexmark, Konica-Minolta, Kyocera, Oki, Samsung a další.

Náplně jsou ručně vyráběny, plněny i testovány pod dohledem našich specialistů. Díky této důkladnosti a dlouholetým zkušenostem dosahujeme špičkové kvality finálních výrobků. Všechny výrobky jsou z recyklovatelných materiálů a tímto i šetrné k životnímu prostředí.

Postupně jsme naši činnost rozšířili o velkoobchodní i maloobchodní prodej výrobků TEKO® a nejrůznějšího kancelářského i ostatního spotřebního zboží pro běžné použití. Pečlivě sledujme nejnovější trendy na trhu, abychom Vám byli schopni poskytnout ten nejlepší výběr. Výčet všeho, co pro Vás nabízíme, naleznete v sekci Naše služby.

 
 

 

Díky našim sedmi kamenným pobočkám a rozvinuté síti obchodních kontaktů, jsme schopni pokrýt celou Českou republiku. Máte možnost využít osobních kontaktů s našimi obchodními zástupci. Také Vám můžeme nabídnout osobní odběry zboží na pobočkách, popřípadě dopravit zboží přímo do kanceláře či domácnosti.

Naší hlavní prioritou je zaměření na spokojenost zákazníka. Proto maximalizujeme kvalitu poskytovaných služeb a ke každému z Vás přistupujeme individuálně. Společným cílem by měla být vzájemná dlouhodobá spolupráce. Zárukou kvality poskytovaného zboží a služeb je oborový certifikát ČSN EN ISO 9001:2009.

 
 

 

Připravené zboží máte možnost zakoupit přes E-shop nebo nás kontaktujte a naši obchodní zástupci
a ostatní zaměstnanci firmy se už o Vás postarají.

 

Originální tonery TEKO®