Jak poznáte, že je potřeba pořidit novou tiskárnu?

Ikdyž všichni víme, že koupě nové tiskárny není záležitostí každého roku, je třeba ovšem počítat s tím, že i tyto zařízení mají nějakou svou životnost a na sklonku své činnosti, nám začnou starosti spíše přidělávat než pomáhat. Každá tiskárna se jednou opotřebí, samozřejmě záleží na její kvalitě a míře používání. A teď přichází místo na otázku: „Už je ten čas pořídit si novou?“ Spoustu z Vás si řekne, že ještě vydrží, ještě poslouží, ale mnohé z nás pak překvapí v nepravou chvíli její konec.

Čím nás upozorňuje na to, abychom začali koukat po jejím nástupci?

 

 

Zde je pár rad:

Nadměrná spotřeba toneru oproti předešlé době

Tento bod je zcela zřejmý a logický, je to jako s opotřebováním materiálu. Čím starší je zařízení, tím je spotřeba větší. Když se zakoupí nový stroj (tiskárna), všechno je optimální, ovšem postupnou zátěží již není schopna využívat tonery či náplně tak účinně jako za novoty.

Nemůžete sehnat tonery či náplně?

Jelikož je v dnešní době vývoj techniky mnohem rychlejší, může se stát, že se Vaše tiskárna začíná řadit mezi již starší zařízení, do kterých se začínají náplně vyrábět míň a míň a Vám dá spoustu práce najít právě tu pravou. Stojí za to se tak dlouho trápit hledáním? Vyřešila by to nová tiskárna. Toto pravidlo platí nejen pro tiskárny, ale všeobecně pro spousty domácích pomocníků.

 

 

Nekvalitní tisk

Ne vždy může snížená kvalita tisku znamenat problém s tonerem či náplní. Každá tiskárna se opotřebovává v závislosti na jejím využívání. Mezi tyto mechanické potíže patří například ucpání trysek v tiskárně, a to bez ohledu na typu či kvalitě zařízení. Na nějakou dobu to lze ošetřit patřičným vyčištěním, nicméně se to bude stupňovat a vy budete se samotným tiskem spokojeni čím dál méně. Vypisovat ručně už není na místě, je potřeba změny:-)

 
 

Tiskárna nestačí splnit všechny Vaše požadavky?

Zjistili jste, že očekáváte od tiskárny mnohem více, než Vám je právě ta Vaše schopna poskytnout? Rychlost, kvalita, funkčnost, možnosti připojení a využití? V tuto chvíli je netřeba se trápit a zkuste se rovnou po nové poohlídnout. Na trhu je jich velká škála, jak inkoustové, tak laserové. Naleznete je i u nás. A že nevíte jaké náplně pořídít? Kompatibilní nebo originální? Pak se na nás kdykoliv obraťte a my Vám rádi poradíme.

 

 

Na tonery jsme tady MY.