Hledaný výraz
Typ
Výrobce
Dostupnost
Cena
0
0
Tablety pro každodenní čistění a snadné oprachování široké škály kávovarů . Speciálně vyvinuté tablety na efektivní odstranění nečistot a pro snadné oplachování stroje . Určeno pro namáčení všech snímatelných částí kávovaru .
Expedice do 24 hodin

Filtrační patrony Orion - Carbo, 111968, 111990, 111991 . Náhradní filtrační patrony do filtračních konvic snižují obsah vodního kamene, odstraňují nežádoucí látky jako chlor, které ovlivňují chuťové a pachové vlastnosti vody. Navíc redukují možný obsah těžkých kovů (měď, kadmium), pesticidů a organických nečistot.
Expedice do 24 hodin

Konvice filtrační Orion - Carbo, 2,4 l + filtr. Filtrační konvice připraví vodu v ideální formě pro přípravu veškerých nápojů i pro vaření. Pěti stupňová filtrace redukuje tvrdost vody, chlor, olovo, zinek, měď, některé herbicidy a pesticidy, nepříjemné pachy.
  • Bílé
Expedice do 24 hodin

Digitální indikátor výměny filtrů Memo vás upozorní na nutnost výměny po 4 týdnech . Moderní design . Praktické plnění jednou rukou s odklopným víčkem .
  • Bílé
Na dotaz

  • Bílé
Na dotaz

Filtrační patrona BRITA Pack 4 MAXTRAplus PO. Nově vylepšené filtry značky BRITA nabízejí efektivnější filtraci vody než doposud. Vylepšené složení filtrační směsi a nová technologie filtrování zajišťují ještě účinnější zachycení chlóru a dalších látek, které nepříznivě ovlivňují chuť vody.
Na dotaz

Filtry nové generace Brita Maxtra+ poskytují ještě efektivnější filtraci vody . Vylepšené složení filtru pro o 25% lepší chuť .
Na dotaz

Položek na stránce: