Díváte se na originální a kompatibilní toner a nevíte, který si vybrat? Nebo jste se zapřísáhlí kupovat pouze originální tonery?
Dovolte abychom Vám vysvětlili rozdíl mezi těmito dvěma typy tonerů.

Pokud mluvíme o originálním toneru, jedná se o produkt, který vyrábí přímo výrobce Vaší tiskárny. Značí to čistě nový výrobek. Pojem kompatibilní vyjadřuje možnost náhrady originálního produktu produktem jiného výrobce, ale se stejnými vlastnostmi. Rozdíl mezi nimi opravdu je. Značný rozdíl mezi originálními a kompatibilními tonery značky TEKO® je pouze v ceně. Tonery TEKO® lze pořídit za výrazně nižší cenu než originální tonery, ale samozřejmě bez ztráty na kvalitě tisku. Hrdě se pyšníme faktem, že kvalita našich tonerů TEKO® má srovnatelnou kvalitu s originálními tonery. Tohle potvrzuje držení certifikátu systému managementu kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2009 a pozitivní reference našich dlouhodobých odběratelů.

  

 Vždy rozhoduje kvalita a cena!

Rozdíl mezi originálními a kompatibilními tonery je ve výrobě a v dopadu na životní prostředí. Prvovýroba tonerů je velkou ekologickou zátěží a taktéž i jejich likvidace. Proto pro výrobu kompatibilních tonerů TEKO® využíváme výhradně původní obaly originálních tonerových kazet. Opětovným použitím původních těl tonerů snižujeme negativní dopady na životní prostředí. Jedná se o kompletní vyčištění původních kazet, výměny jednotlivých komponentů za nové a následné plnění. Každý toner je pak důkladně testován. V roce 2006 jsme uzavřeli smlouvu o sdruženém plnění se společností EKO-KOM, a.s. a tímto se zapojili do Systému sdruženého plnění EKO-KOM.


Chcete znát další důvody proč nakupovat tonery TEKO®?


Pojištění a servisní odpovědnost

Při nákupu toneru TEKO® automaticky přebíráme servisní odpovědnost za Vaši tiskárnu. V případě poškození tiskárny kompatibilním tonerem TEKO® se zavazujeme provést opravu tiskárny na náklady naší společnosti. Více se můžete dočíst ve článku Servisní odpovědnost.

 


 
 
 

 

Už jste se rozhodli? Originální nebo kompatibilní toner TEKO®?

Nejsme jako všichni ostatní. Jsme TEKO®!