Tak a je to tady! Pojďme to společně oslavit!

Věděli jste, že jsme tady pro Vás už celých 25 let?

Ano, je to tady! Letos je to už 25 let, co už jsme tady pro Vás. Za tuto dobu jsme ušli společně i díky Vám dalekou cestu, ne vždy to bylo jednoduché a ne vždy se nám podařil výsledek na první pokus. Nicméně vyrazili jsme s vírou, nadšením a plni elánu budovat pro Vás společnost, od které můžete čekat právě to, co Vám neustále poskytujeme a stále zlepšujeme. Stala se z nás tedy stabilní, prosperující, velká a neustále rostoucí firma, která si Vás, našich zákazníků, cení na každém kroku. K aktuálnímu datu máme po celé České Republice již několik kamenných poboček a stará se o Vás náš tým.

 

Společnost TEKO® kdysi začínala jako malá firma s vlastní značkou kompatibilních tonerů. Jejich výrobu, zpracování, kvalitu a rychlost dodání jsme neustále zlepšovali a díky tomu jsme si jisti, že naše značka TEKO® je srovnatelná kvalitou originálním tonerům, ovšem s rapidním rozdílem v ceně. Vlastní značky si velmi vážíme a díky Vašim skvělých recenzím, hodnocením a slov spokojenosti, již víme, že to co děláme a jak to děláme, jde správným směrem. Dáváme to najevo i tím, že například při zakoupení našich kompatibilních tonerů TEKO®, Vám nabízíme řadu výhod jako třeba servisní odpovědnost .

 

Jeden z pokrokových roků se pro naší firmu stal rok 2017, kdy jsme na jaře tohoto roku pro Vás spustili nový E-SHOP , kde máte veškerý náš sortiment na jednom místě. Neustále přidáváme novinky v daných kategoriích, nové produkty a snažíme se vyjít vstřít i s objednáním zboží které jste u nás nenalezli. Jdeme dopředu a přidáváme zboží od nových dodavatelů, nový sortiment, akční zboží, měsíční akce.

 
 

Zareagovali jsme i na další poptávku na trhu a rozšiřili sortiment nejen o tonery, náplně, tiskové příslušenství, ale také jsme pro Vás začali nabízet elektroniku, a to od malých spotřebičů, herní techniky, mobilů a  vše pro Vaši kancelář, posléze jsme přidali také nabídku kancelářského vybavení  a potřeb nebo také například sortiment pro 3D tisk.

 

Abychom Vám byli blíže a nachystali jsme Vám nabídku zboží pro Vaši kancelář, začali jsme spolupracovat s novým dodavatelem, díky kterému u nás naleznete kancelářské potřeby, vše pro prezentaci či třídění a archivaci. Značky dostupné za skvělé ceny jako například Donau nebo Q connect a mnohé další. Najdete u nás vybavení kanceláře, papír, psací potřeby, složky, kancelářskou techniku, balící materiál a další. S námi vybavíte vše, jak kancelář, tak domácnost či pohodlí pro homeoffice. 

 

Dalším rozšířením pro nás byly produkty značky Bewit, jedná se o úžasné esenciální oleje, které provoní Vaši kancelář, dům, byt čí cokoliv. Nejprve byla nabídka zaměřena pouze na esenciální oleje a aromadifuzéry a postupně jsme nabídku jejich produktů rozšířili na široké spektrum. Naleznete zde například také  PRAWTEINY, holistickou kosmetiku, esenciální vody, superpotraviny, rostlinné oleje, šlehané balzámy a další. 

 

Dalším zpestřením bylo spuštění pravidelných akcí a výprodejů, kde pro Vás pravidelně každý týden obměňujeme nabídku. Velmi oblíbené jsou u Vás akce 1+1 ZDARMA nebo například 50% slevy na sortiment značky Bewit. Pravidelně pro Vás také čistíme naše sklady a tak můžete zakoupit ve výprodejovém bloku tonery TEKO® ve výprodeji, ale také další originály, inkousty, elektroniku a spotřební zboží. 

  
 

Abychom se pořád nedrželi toho co bylo, pojďme si udělat takový malý náhled do dob budoucích. Již brzy se můžete těšit na rozšíření naší nabídky o další skvělé produkty, které velmi obohatí naši nabídku, zatím nebudeme předbíhat, ale sledujte nás na sociálních sitích a zde na webu a dozvíte se všechno v čas. Také pro Vás pravidelně budeme připravovat na našem facebooku spoustu soutěží, dávat tipy na dárky či se u nás dočtete mnoha rad ve světě nejen tiskovém:-)

A kdo že se za tím vším skrývá? Velký spolupracující tým, který ví, že práce každého jednoho z nás je závislá na práci toho druhého. My to totiž pro Vás děláme společně, táhneme za jeden provaz. 

Jsme prostě TEKO®, děláme to precizně.