Prawtein HAIR obsahuje ty nejvhodnější byliny a superpotraviny pro dlouhé, husté a krásné vlasy. Společně s dalšími obsaženými surovinami vytváří komplexní produkt pro duševní i fyzickou podporu, a to té nejvyšší možné kvality.
Skladem na prodejnách
Prawtein MIG je se svým složením tím nejpovolanějším pomocníkem pro uvolnění a obnovení té pravé rovnováhy vaší mysli. Společně s dalšími obsaženými surovinami vytváří komplexní produkt pro duševní i fyzickou podporu, a to té nejvyšší možné kvality.
Expedice do 48 hodin

Dřevěná lžička pro pohodlnou konzumaci prawteinů. Rozměry: 20 x 2 x 0,5 cm
Expedice do 48 hodin

Nerezová lžička pro ještě pohodlnější konzumaci PRAWTEINŮ.
Expedice do 48 hodin

Prawtein KIDS je svým složením a chutí ideální pochoutkou pro vaše ratolesti. Se všemi obsaženými surovinami vytváří komplexní produkt pro jejich duševní i fyzickou podporu, a to té nejvyšší možné kvality.
Expedice do 48 hodin

SÍLA. ENERGIE. ŽIVOTNÍ OHEŇ. NADŠENÍ. SEBEDŮVĚRA. AKCE. To je Prawtein PO-W-ER. Se všemi obsaženými surovinami vytváří komplexní produkt pro duševní i fyzickou podporu, a to té nejvyšší možné kvality.
Expedice do 48 hodin

Acai berry – vyhledávaná superpotravina bohatá na antioxidanty je unikátní přísadou tohoto prawteinu. Společně s dalšími obsaženými surovinami vytváří komplexní produkt pro harmonii navozující podporu, a to té nejvyšší možné kvality.
Expedice do 48 hodin

Naberte dech se směsí bylin, která je unikátní přísadou tohoto prawteinu. Společně s dalšími obsaženými surovinami vytváří komplexní produkt obnovující harmonii, a to té nejvyšší možné kvality.
Expedice do 48 hodin

Sušený prášek z dužiny aloe pravé, celosvětově proslulé sukulentní rostliny, je unikátní přísadou tohoto prawteinu. Společně s dalšími obsaženými surovinami vytváří komplexní produkt podporující celkovou rovnováhu a harmonii. A to v té nejvyšší možné kvalitě.
Expedice do 48 hodin

V astrologii je planeta Mars spojována s aktivitou a rozbíjením stagnací. Mars je přirozeně horký a suchý, tudíž symbolizuje energii neohroženosti a mužství. Jednotlivé prawteiny ASTRO působí na ducha, duši i tělo frekvencemi daných planet. Posilují aspekty planet, které zastupují a eliminují aspekty jejich protějšků.
Expedice do 48 hodin

V astrologii je měsíc spojován s energií Jin symbolizující cit a stahování se. Měsíc je přirozeně chladný a vlhký. Jednotlivé prawteiny ASTRO působí na ducha, duši i tělo frekvencemi daných planet. Posilují aspekty planet, které zastupují a eliminují aspekty jejich protějšků.
Expedice do 48 hodin

V astrologii je slunce spojováno s energií Jang symbolizující vůli a expanzi. Slunce, zdroj světla a života, je přirozeně horké a suché. Jednotlivé prawteiny ASTRO působí na ducha, duši i tělo frekvencemi daných planet. Posilují aspekty planet, které zastupují a eliminují aspekty jejich protějšků.
Expedice do 48 hodin