Znamení zvěrokruhu

Každé sluneční znamení má svého pomyslného protilehlého slunečního partnera. Jakmile si uvědomíme, že naší výzvou je integrovat hodnoty tohoto protilehlého znamení a rozvinout je, začneme vnášet do svých životů více rovnováhy. Začneme postupně lépe chápat sebe sama a stávat se více celistvými. Ukotvuje se harmonie mezi hlavou a srdcem. Začne se více probouzet naše intuice. Uvědomujeme si své vědomí, své vyšší Já, své Nadjá. V našich každodenních myšlenkách a činech se začne projevovat více inteligence a lásky. Projevujeme moudrost. Naplňujeme svůj osud. Necháváme se volně unášet životem. Dokážeme vnímat svou velikost a současně říci: “Buď vůle Tvá.” Uvědomujeme si, že vše začíná i končí v paradoxu. Náš život se stává manifestací Ducha. 

Pokud jsme se narodili ve znamení vzdušného Vodnáře, bude nám život pravděpodobně předkládat situace a zkoušky, které pro vás budou podnětem k rozvinutí vlastností, postojů a hodnot protilehlého znamení ohnivého Lva.
Expedice do 48 hodin

Pokud jste se narodili se sluncem v ohnivém Beranu, bude pro vás vhodné pochopit a integrovat hodnoty protilehlého znamení vzdušných Vah.
Expedice do 48 hodin

Pro zrozence ve znamení vodního Raka, bude pro jejich vývoj pomocí a někdy i výzvou, začlenit do svého charakteru hodnoty protilehlého znamení, zemitého Kozoroha.
Expedice do 48 hodin

Pokud jsme se narodili ve znamení zemitého Kozoroha, bude pro vás vhodné pochopit a integrovat hodnoty protilehlého znamení vodního Raka.
Expedice do 48 hodin

Pokud jste se narodili ve vzdušných Blížencích, bude pro vás vhodné pochopit a integrovat hodnoty protilehlého ohnivého Střelce.
Expedice do 48 hodin

Pokud jsme se narodili ve znamení ohnivého Lva, bude nám život pravděpodobně předkládat situace a zkoušky, které pro vás budou podnětem k rozvinutí vlastností, postojů a hodnot protilehlého znamení vzdušného Vodnáře.
Expedice do 48 hodin

Pokud jste se narodili ve znamení vzdušných Vah, bude pro vás vhodné pochopit a integrovat hodnoty protilehlého ohnivého Berana.
Expedice do 48 hodin

Pokud jste se narodili ve znamení vodních Ryb, budete pravděpodobně prožívat životní situace, které Vás budou vyzývat k integrování hodnot protilehlého znamení zemité Pany.
Expedice do 48 hodin

Pokud jsme se narodili ve znamení ohnivého Střelce, bude pro vás vhodné integrovat do svého charakteru hodnoty protilehlých vzdušných Blíženců.
Expedice do 48 hodin

Pokud jste se narodili ve znamení Štíra, bude pro vás prospěšné do svého charakteru integrovat hodnoty protilehlého znamení Býka.
Expedice do 48 hodin

Pokud jsme se narodili se sluncem v zemitém Býku, bude potřebné v našem životě integrovat hodnoty protilehlého vodního Štíra.
Expedice do 48 hodin

Ten, kdo se narodil ve znamení zemité Panny, budete pravděpodobně prožívat životní situace, které ho budou vyzývat k integrování hodnot protilehlého znamení vodních Ryb.
Expedice do 48 hodin

Položek na stránce: