Hledaný výraz
Objem
zobrazit více zobrazit méně
Typ
Hmotnost
zobrazit více zobrazit méně
Výrobce
zobrazit více zobrazit méně
Dostupnost
Cena
0
0
Aviváž Lenor Spring Awakening pomáhá bojovat proti třem projevům stárnutí oblečení . Od prvního dne o tkaniny pečuje, obohacuje je a pomáhala udržovat jejich životnost. Aviváž snižuje mačkavost materiálu, usnadňuje tak žehlení, urychluje schnutí a snižuje statický náboj..
Expedice do 3 dnů

Aviváž Silan - Fresh Sky, 880 ml . Aviváž Silan Fresh Sky dodá vašemu oblečení hebkost a svěží vůni, která vydrží až 140 dní při uložení v šatníku. Užijte si pocit klidné procházky na čerstvém ranním vzduchu!.
Expedice do 3 dnů

Wansou je koncentrovaný avivážní prostředek s příjemnou uklidňující vůní, který Vaše prádlo optimálně změkčí. Obsahuje speciální látku, která prodlouží vůni Vašeho prádla po vyprání a zároveň usnadní jeho žehlení. Objem 1 l.
Expedice do 3 dnů

LANZA tekutý čistič pračky. Díky svému unikátnímu složení skvěle odstraní veškeré nečistoty z útrob Vaší pračky a zajistí tak její optimální výkon a delší životnost. Navíc zanechá velmi příjemnou svěží vůni, kterou budete cítit, kdykoliv pračku otevřete.
Expedice do 3 dnů

Ariel Tekutý Prací Prostředek Color 74 Praní pro ochranu a zářivost barev a speciálním složením pro praní ve studené vodě. Technologie COOL CLEAN je nekompromisní ke skvrnám, ale zároveň jemná k prádlu. Počet pracích dávek 74.
Expedice do 3 dnů

Koncentrovaný tekutý prostředek Feel Eco určený k praní barevného a tmavého prádla. Účinný již při nízkých teplotách (od 30°C). Obsahuje složky, které chrání a oživují barvu praných textilií.
Expedice do 3 dnů

Feel Eco je koncentrovaný tekutý prací prostředek určený na praní bílého prádla již při nízkých teplotách. Všechny použité povrchově aktivní látky jsou anaerobně i aerobně biologicky rozložitelné. Pere výborně již při teplotě 30 °C .
Expedice do 3 dnů

Gel na praní Lovela - na bílé prádlo, 50 pracích dávek. Na bílé prádlo. Bezpečný pro pokožku novorozenců a malých dětí.
Expedice do 3 dnů

Persil Active Gel je prací prostředek, který zajistí dokonalou a hygienickou čistotu vašeho prádla Odstraňuje i ty nejodolnější skvrny a zároveň je šetrný k oblečení. Díky technologii Deep Clean Plus, efektivně odstraňuje i odolné skvrny tím, že proniká hluboko do textilních vláken. Pomocí Active Fresh efektu udržuje v oblečení dlouhotrvající svěží vůni čerstvě vypraného prádla.
Expedice do 3 dnů

Účinně pere a chrání barvy na textiliích. Určeno pro barevné prádlo. Obsahuje složkou Color Fixator (fixující barvu).
Expedice do 3 dnů

Kapsle na praní Ariel - color, 44 dávek. Kapsle Color mají skvělé účinky při odstraňování skvrn už od prvního praní při nižší teplotě. Výjimečné prací účinky v jedné kapsli na praní: .
Expedice do 3 dnů

Kapsle na praní Ariel - color, 72 dávek. Kapsle na praní Ariel All-in-1 PODS® Color mají skvělé účinky při odstraňování skvrn už od prvního praní při nižší teplotě. Výjimečné prací účinky v jedné kapsli na praní:.
Expedice do 3 dnů

Položek na stránce: