Hledaný výraz
Objem
zobrazit více zobrazit méně
Typ
Hmotnost
zobrazit více zobrazit méně
Výrobce
zobrazit více zobrazit méně
Dostupnost
Cena
0
0
Aviváž Lenor Spring Awakening pomáhá bojovat proti třem projevům stárnutí oblečení . Od prvního dne o tkaniny pečuje, obohacuje je a pomáhala udržovat jejich životnost. Aviváž snižuje mačkavost materiálu, usnadňuje tak žehlení, urychluje schnutí a snižuje statický náboj..
Expedice do 24 hodin

Aviváž Silan - Fresh Sky, 880 ml . Aviváž Silan Fresh Sky dodá vašemu oblečení hebkost a svěží vůni, která vydrží až 140 dní při uložení v šatníku. Užijte si pocit klidné procházky na čerstvém ranním vzduchu!.
Expedice do 24 hodin

Wansou je koncentrovaný avivážní prostředek s příjemnou uklidňující vůní, který Vaše prádlo optimálně změkčí. Obsahuje speciální látku, která prodlouží vůni Vašeho prádla po vyprání a zároveň usnadní jeho žehlení. Objem 1 l.
Expedice do 24 hodin

LANZA tekutý čistič pračky. Díky svému unikátnímu složení skvěle odstraní veškeré nečistoty z útrob Vaší pračky a zajistí tak její optimální výkon a delší životnost. Navíc zanechá velmi příjemnou svěží vůni, kterou budete cítit, kdykoliv pračku otevřete.
Expedice do 24 hodin

Koncentrovaný tekutý prostředek Feel Eco určený k praní barevného a tmavého prádla. Účinný již při nízkých teplotách (od 30°C). Obsahuje složky, které chrání a oživují barvu praných textilií.
Expedice do 24 hodin

Feel Eco je koncentrovaný tekutý prací prostředek určený na praní bílého prádla již při nízkých teplotách. Všechny použité povrchově aktivní látky jsou anaerobně i aerobně biologicky rozložitelné. Pere výborně již při teplotě 30 °C .
Expedice do 24 hodin

Gel na praní Lovela - na bílé prádlo, 50 pracích dávek. Na bílé prádlo. Bezpečný pro pokožku novorozenců a malých dětí.
Expedice do 24 hodin

Účinně pere a chrání barvy na textiliích. Určeno pro barevné prádlo. Obsahuje složkou Color Fixator (fixující barvu).
Expedice do 24 hodin

Kapsle na praní Ariel - color, 72 dávek. Kapsle na praní Ariel All-in-1 PODS® Color mají skvělé účinky při odstraňování skvrn už od prvního praní při nižší teplotě. Výjimečné prací účinky v jedné kapsli na praní:.
Expedice do 24 hodin

Prací gel Bonux Color - 3,57 l, 60 + 5 pracích dávek. Bonux na barevné prádlo s vůní magnólie a jeho složení 3v1 vám při náročném praní pro celou rodinu pomůže. Dodává vašemu prádlu dlouhotrvající svěžest.
Expedice do 24 hodin

Prací prášek Bonux Color - 6 kg, 80 pracích dávek. Bonux Prášek - Color Pure Magnolia obsahuje nové aktivní částice pro dokonalejší praní, odstraňování skvrn a složku zabraňující usazování vodního kamene Zanechává jemnost a svěží dlouhotrvající vůni magnólie, která rozvoní vaše oblečení. Můžete prát při teplotách od 20 °C.
Expedice do 24 hodin

LOVELA Baby prášek na praní na bílé prádlo. Hypoalergenní - speciálně vyvinutý pro praní oděvů, které přicházejí do styku s velmi citlivou pokožkou. Klinicky testováno - vhodné pro pokožku dětí již od prvního dne života.
Expedice do 24 hodin

Položek na stránce: