Hledaný výraz
Typ
Objem
zobrazit více zobrazit méně
Počet v balení
zobrazit více zobrazit méně
Vůně
zobrazit více zobrazit méně
Výrobce
zobrazit více zobrazit méně
Dostupnost
Cena
0
0
Čistič myčky Finish - lemon. Zbavuje myčku usazenin a vodního kamene. Pomáhá zbavit myčku zápachu.
Expedice do 3 dnů

Čistič myčky Finish - lemon, 2x 250 ml . Účinný na mastnotu a vodní kámen. Čistější myčka.
Expedice do 3 dnů

Čistič myčky . Objem 250 ml.
Expedice do 3 dnů

Čistič myčky Jar - 3v1, 250 ml. Účinný hloubkový čistič myčky nádobí Jar kombinuje sílu dvoufázové kapaliny, která zanechá vaši myčku zářivě čistou a lesklou. Pomáhá myčce nádobí pracovat a mýt efektivně tím, že odstraňuje vodní kámen a mastnotu uvízlou v potrubí, filtrech a ostřikovacích ramenech.
Expedice do 3 dnů

Čistič myčky Jar - tablety 3v1, 2 ks. Kapsle Jar na čistění myčky nádobí s jednoduchým dávkováním kombinují sílu tekutiny a prášku dohromady a zanechávají vaši myčku zářivě čistou a lesklou. Pomáhají myčce nádobí pracovat a mýt efektivně tím, že odstraňují vodní kámen a mastnotu uvízlou v potrubí, filtrech a ostřikovacích ramenech.
Expedice do 3 dnů

Odstraňuje vodní kámen a mastné usazeniny i v těžko přístupných místech a zajišťuje perfektní čistotu myčky . Pravidelným používání (jednou za 1–2 měsíce) prodloužíte životnost myčky . Balení obsahuje 2 čističe.
Expedice do 3 dnů

Čistič myčky nádobí Somat je první a jediný Somat čisticí prostředek, který můžete používat během běžného cyklu mytí nádobí . Jednoduše ho položte na dno myčky naplněné nádobím. Čistič působí hluboko uvnitř myčky a odstraňuje mastnotu a usazeniny vodního kamene ve stříkacích tryskách a filtru .
Expedice do 3 dnů

Multifunkční gel přináší všechny výhody multifunkčních tablet v praktické formě gelu, není nutné přidávat sůl a leštidlo, snadno rozpouští i při nízkých programech, dávkujte podle potřeby. Objem: 1,3 l (2x 650 ml). Množství v originálním balení 4 ks.
Expedice do 3 dnů

Gel do myčky Finish - Eco 0%, 900 ml. Eko gel do myčky pro čisté nádobí i při ekologických mycích cyklech s teplotami 50–55 °C. Objem 900 ml.
Expedice do 3 dnů

Somat Excellence Gel Anti-Grease - naše nejlepší složení Somat gelu s technologií hloubkového čištění, díky které proniká i mezi odolnou špínu a pomáhá jejímu odstranění. Unikátní dvoukomorová láhev umožňuje kombinaci dvou efektivních látek - pro silné odmašťovací účinky a extra sílu proti připáleninám. Objem 810 ml.
Expedice do 3 dnů

Leštidlo obsahuje účinnou látku Calcium Blocker, která zabraňuje vytváření bílých vápenatých skvrn na nádobí. Objem: 800 ml. Množství v originálním balení 12 ks.
Expedice do 3 dnů

Leštidlo zabezpečuje lesklé nádobí beze skvrn. Objem: 1,0 l. Množství v originálním balení 12 ks.
Expedice do 3 dnů