Hledaný výraz
Typ
Objem
zobrazit více zobrazit méně
Počet v balení
zobrazit více zobrazit méně
Vůně
zobrazit více zobrazit méně
Výrobce
zobrazit více zobrazit méně
Dostupnost
Cena
0
0
Čistič myčky Finish s vůní citrónu zbavuje myčku usazenin a vodního kamene. Hloubkově čistí i skryté části myčky, rotační ramena a odpad myčky. Pomáhá myčku zbavit zápachu.
Expedice do 24 hodin

Čistič myčky Finish s vůní citrónu. Účinný na mastnotu a vodní kámen. Zbavuje myčku usazenin a vodního kamene.
Expedice do 24 hodin

Čistič myčky . Objem 250 ml.
Expedice do 24 hodin

Čistič myčky Jar 3v1 pro hloubkové čištění myčky. Účinný tekutý čistič myčky nádobí Jar kombinuje sílu dvoufázové tekutiny, která zanechá vaši myčku hygienicky čistou a zářivě lesklou. Svým unikátním složením efektivně odstraňuje nejen vodní kámen, ale i mastnotu uvízlou v potrubí, filtrech a ostřikovacích ramenech.
Expedice do 24 hodin

Čistič myčky Jar kapsle 3 v 1 kombinují sílu tekutiny a prášku a zanechávají vaši myčku zářivě čistou a lesklou. Účinné dvoufázové čištění se snadným dávkování poskytne vaší myčce hloubkovou hygienickou čistotu. Z myčky odstraní vodní kámen, zápach, odolnou mastnotu uvízlou v potrubí, filtrech a ostřikovacích ramenech.
Expedice do 24 hodin

Odstraňuje vodní kámen a mastné usazeniny i v těžko přístupných místech a zajišťuje perfektní čistotu myčky . Pravidelným používání (jednou za 1–2 měsíce) prodloužíte životnost myčky . Balení obsahuje 2 čističe.
Expedice do 24 hodin

Čistič myčky nádobí Somat je první a jediný Somat čisticí prostředek, který můžete používat během běžného cyklu mytí nádobí . Jednoduše ho položte na dno myčky naplněné nádobím. Čistič působí hluboko uvnitř myčky a odstraňuje mastnotu a usazeniny vodního kamene ve stříkacích tryskách a filtru .
Expedice do 24 hodin

Multifunkční gel do myčky Finish přináší všechny výhody multifunkčních tablet v praktické formě gelu. Gel je stoprocentně účinný, poradí si s odolnými skvrnami a připáleným jídlem. Rozpouští se i při nízkých teplotách a funguje již při krátkých programech.
Expedice do 24 hodin

Čistící prostředek do myčky Finish ve formě gelu představuje ekologickou variantu a je 100% šetrný k přírodě, neobsahuje fosfáty, barviva a konzervanty. Účinkuje již při nízkých teplotách okolo 50–55 °C a můžete jej použít i při krátkých mycích cyklech. Není nutno přidávat sůl a leštidlo.
Expedice do 24 hodin

Leštidlo do myčky, které zabraňuje vzniku skvrn na nádobí při usychání. Prostředek obsahuje pečlivě vybrané složky, které se rychle rozkládají v přírodě a nezatěžují životní prostředí. Leštidlo je vhodné k užití do všech automatických myček nádobí .
Expedice do 24 hodin

Leštidlo do myčky Finish účinkuje v průběhu oplachovacího cyklu, odstraňuje nejen mycí prostředek, ale i také vodní rezidua . Posílené složení obohacené o látku Calcium Blocker chrání sklo před zašednutím a zajišťuje zářivý lesk. Leštidlo poskytuje o 100 % lepší schnutí.
Expedice do 24 hodin

Leštidlo do myčky Finish - Power 0%. Šetrné leštidlo k přírodě díky svému složení usuší až 2x lépe vaše nádobí a zanechá je beze šmouh. Neobsahuje nechtěné látky pro životní prostředí jako jsou parfémy, barviva a konzervanty.
Expedice do 24 hodin