Hledaný výraz
Typ
Vůně
Výrobce
Dostupnost
Cena
0
0
Speciální mycí pasta na ruce s výtažky lanolinu. Hmotnost: 450 g. 12 ks v originálním balení.
Expedice do 24 hodin

Mio Universal: univerzální, lehce abrazivní mycí prostředek. Vhodný i pro mytí znečištěné pokožky rukou. Nepoužívejte na čištění lakovaných ploch a předmětů z plastu.
Expedice do 24 hodin

Mycí pasta osvěžená pomerančovou parfemací, kterou zvýrazňuje přírodní terpen, který je snadno biologicky odbouratelný. Obsahuje vysoce účinná a přitom šetrná abraziva; účinně čistí znečištění od olejů, barev (včetně tiskařské barvy) atd.. Hmotnost: 10,0 kg.
Expedice do 24 hodin

Spolehlivě odstraní z rukou například organické saze, grafit, maziva, chemicky vyrobené oleje a podobné odolné nečistoty, s vůní citronů. Nepoškozuje pokožku díky obsahu směsi dermální přísady a šetrných pevných abraziv – smrkových pilin. Optimální kombinace vysokého čisticího účinku a šetrného působení na ruce.
Expedice do 24 hodin

Tradiční pilinová mycí pasta na ruce s vysokým mycím účinkem. Obsahuje látky, které příznivě působí na pokožku a činí ji hebkou a svěží. Důkladně odstraňuje odolné nečistoty z pokožky: oleje, tuky, maziva, pryskyřice, saze, grafit a další .
Expedice do 24 hodin

Mycí pasta osvěžena pomerančovou parfemací, kterou zvýrazňuje přírodní terpen, který je snadno biologicky odbouratelný. Obsahuje vysoce účinná a přitom šetrná abraziva; účinně čistí znečištění od olejů, barev (včetně tiskařské barvy) atd.. Hmotnost: 375 g.
Expedice do 24 hodin

Tekutá mycí pasta na silně znečištěné ruce s vysokou čisticí schopností. Obsahuje speciální abrazivo a vyznačuje se velmi dobrým odmašťovacím účinkem. Odstraňuje tuky, oleje, saze, inkousty a pryskyřice.
Expedice do 24 hodin

Solvina PRO abrazivní (obsahuje přírodní složku z kukuřice):. Tekutá mycí pasta na silně znečištěné ruce s vysokou čisticí schopností pro použití v domácnosti i průmyslu. Pomocí účinných látek a jemného přírodního abraziva snadno odstraňuje tuky, oleje, saze, šmír, inkousty, pryskyřice a další odolné nečistoty.
Expedice do 24 hodin
Položek na stránce: