Hledaný výraz
Typ
Objem
Vůně
zobrazit více zobrazit méně
Výrobce
zobrazit více zobrazit méně
Dostupnost
Cena
0
0
Promašťující ochranný krém na ruce vhodný pro péči o vysušenou, popraskanou a odmaštěnou pokožku. Krém pomáhá udržovat přirozenou ochrannou vrstvu kožního mazu, optimální hodnotu pH a pružnost, pevnost a vláčnost pokožky.
Expedice do 3 dnů

Krém na ruce s aloe vera. Objem: 100 ml. Množství v originálním balení 6 ks.
Expedice do 3 dnů

Krém na ruce s měsíčkem. Objem: 100 ml. Množství v originálním balení 6 ks.
Expedice do 3 dnů

Zvláčňující krém na ruce s vitaminem E a olejem z hroznových jadérek podporuje regeneraci pokožky a zpomaluje její stárnutí. Poskytuje pokožce rukou i nehtům péči a ochranu po celý den, zanechává ji jemnou a vláčnou. Vůně hroznů s limetkou uvolňuje nahromaděný stres a uklidňuje mysl.
Expedice do 3 dnů
Ochranný krém s obsahem přírodního včelího vosku s regeneračním účinkem. Snadno se vstřebává do pokožky a reguluje její vlhkost.
Expedice do 3 dnů

Regeneračně – hydratační krém se zvláčňujícím efektem pro normální a citlivou pokožku obohacený výtažkem z měsíčku lékařského a glycerinem pokožku zvláčňuje, zjemňuje a vyhlazuje . Dermatologicky testováno . Objem 85 ml.
Expedice do 3 dnů
SOS ochranná před vnějšími vlivy . Hydratační a regenerační krém s účinně chrání pokožku rukou před poškozením vnějšími vlivy . Krém podporuje regeneraci suché a popraskané pokožky a přináší ji okamžitou úlevu .
Expedice do 3 dnů

Regenerační, ochranný a promašťující krém na ruce určený pro každodenní péči o vysušenou a popraskanou pokožku . Pokožce dodává pružnost, pevnost, přirozenou vláčnost a obnovuje bariérové funkce kůže . Dermatologicky testováno .
Expedice do 3 dnů

Vysoce hydratační a regenerační ochranný krém obohacený olivovým olejem, který chrání pokožku před vysoušením . Olivový olej je zdrojem vitaminů A a E, které napomáhají obnově kožních buněk a zpomalují proces stárnutí . Nenasycené mastné kyseliny v kombinaci s komplexem vysoce účinných látek pronikají hluboko do pokožky a zajišťují její intenzivní hydrataci s dlouhotrvajícím účinkem znatelným i po jednorázové aplikaci .
Expedice do 3 dnů

SOS ochranný krém na ruce Indulona Profi je určený pro každodenní péči o ruce. Hydratuje suchou a popraskanou pokožku a navrací jí pružnost. Pomáhá zajistit dlouhotrvající jemnost pokožky rukou a účinně ji chrání před poškozením vnějšími vlivy.
Expedice do 3 dnů

Regenerační ochranný krém na ruce vhodný pro péči o vysušenou, popraskanou a odmaštěnou pokožku . Krém pomáhá udržovat přirozenou ochrannou vrstvu kožního mazu, optimální hodnotu pH a pružnost, pevnost a vláčnost pokožky . Pro svou vynikající snášenlivost je vhodný i pro citlivou pokožku .
Expedice do 3 dnů

Hydratační krém s včelím voskem a mateřídouškou, který zabraňuje úniku vlhkosti z pokožky po mnoho hodin. Objem: 100 ml . 25 ks v originálním balení.
Expedice do 3 dnů

Položek na stránce: