BIO AVOKÁDOVÝ OLEJ - 3 ks (3x50 ml)

BIO AVOKÁDOVÝ OLEJ - 3 ks (3x50 ml)

Avokádový olej – král hydratace, který je jedničkou v péči o pleť suchou a namáhanou. Celý popis

Výrobce: Bewit

BIO AVOKÁDOVÝ OLEJ - 3 ks (3x50 ml)

Kód zboží: 7000000200500034
445 Kč
367,77 Kč bez DPH
445 Kč
367,77 Kč bez DPH
Dostupnost na centrálním skladě
  • Expedice do 48 hodin (5+ ks)
V případě objednávky většího množství, než je skladem, se dostupnost může změnit. O změně dostupnosti zboží Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

BIO AVOKÁDOVÝ OLEJ JE JEDNIČKOU V PÉČI O PLEŤ SUCHOU A NAMÁHANOU

BIO Avokádový olej je získáván z dužiny sluncem políbeného avokáda z dálné Keni. Pro přirozeně obsažený chlorofyl disponuje přitažlivou, smaragdově zelenou barvou a díky nenasyceným mastným kyselinám je ideálním společníkem pro hloubkovou hydrataci pleti.

Pro takřka okamžitou úlevu

Díky působivému profilu mastných kyselin utváří avokádový olej na pleti velmi příjemnou hydratační vrstvu a napomáhá v ní tímto způsobem uzamknout dostatek vlhkosti.

Avokádový olej je hutnějším kosmetickým olejem a téměř okamžitou úlevu proto přináší i pleti suché, namáhané a šupinaté. [1] Pro významný obsah kyseliny olejové se do pleti pomaleji vstřebává, a tím ji udržuje déle vláčnou a hydratovanou.

https://youtu.be/LNiX2EOch24

Správná volba pro zralou pleť

Společně s mastnými kyselinami obsahuje avokádový olej i vitamin E, který pleť efektivně chrání před nežádoucími volnými radikály a jinými nepříznivými vlivy okolí, čímž minimalizuje projevy jejího předčasného stárnutí. [2] Navíc je přirozeným posilovačem pro ochrannou bariéru pleti, která je neustále namáhána.

Důkladný a všestranný

Krom pleti poskytuje avokádový olej šetrnou péči i pokožce celého těla a vlasům, které zanechává krásně hebké a lesklé. Nápomoci může i ve změkčování okolní pokožky nehtů a snižování jejich lámavosti.

Díky své hutné konzistenci a jemné textuře jej můžete přidat i do různých zábalů a masážních základů.

 

BENEFITY, KTERÉ VAŠEMU TĚLU DOPŘEJE AVOKÁDOVÝ OLEJ

  • Posiluje bariéru pokožky a intenzivně ji hydratuje a vyživuje
  • Chrání pleť před volnými radikály
  • Je vhodný pro každý typ pleti, především pro pleť suchou, namáhanou se sklonem k šupinatění
  • Chrání před předčasným stárnutím
  • Je vhodný i k masážím a zábalům
  • Uplatňuje se jako nosný olej pro BEWIT esenciální oleje – smícháním se prodlužuje doba postupného vstřebávání esenciálního oleje.
  • V kombinaci s BEWIT esenciálními vodami se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti.

 

HISTORIE

Zdroj síly a vitality

Zdroj síly a vitality – tak je na plody hruškovce přelahodného, výživná avokáda, nahlíženo po celá tisíciletí. Vysoce cennými byly již pro staré Aztéky, kteří si z nich jako první lisovali avokádový olej. Ten užívali nejen vnitřně, ale také zevně k ošetření velmi suché a podrážděné pokožky.

 

PŮVOD: KEŇA

Hruškovec přelahodný (Persea gratissima) - statný, stálezelený strom původem z Mexika. Tolik oblíbený avokádový olej je získáván z dužin jeho plodů.

 

SLOŽENÍ

//Persea Gratissima Oil//

 

NÁVOD K POUŽITÍ

Dopřejte luxusní péči své pleti, krku i celému tělu

Aplikujte na čistou pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče. Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry kombinujte s našimi luxusními BEWIT esenciálními vodami.

Avokádový olej je vhodný i jako základní olej pro přípravu kosmetických přípravků – kombinací s BEWIT esenciálním olejem můžete naředit koncentraci přesně na míru vašim potřebám a prodloužit tak dobu vstřebávání samotného esenciálního oleje. Olej také můžete přidat do pleťových masek a vlasových zábalů.

 

ZDROJE

[1] B. Baharvand-Ahmadi, M. Bahmani, M. Rafieian-kopaei, A summary on the prominent herbal medicine effective for beauty, skin hygiene and wound healing in Iran, J. Chem. Pharm. Sci. 9 (2016).

[2] A. Naeimifar, S. Ahmad Nasrollahi, A. Samadi, R. Talari, S. Sajad Ale-nabi, A. Massoud Hossini, A. Firooz, Preparation and evaluation of anti-wrinkle cream containing saffron extract and avocado oil, J. Cosmet. Dermatol. 19 (2020) 2366–2373. https://doi.org/10.1111/jocd.13284.

Hmotnost
0.4 Kg
Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin