BEWIT Guava olej (ze semen) - 50 ml

BEWIT Guava olej (ze semen) - 50 ml

Guava oleje vás zaplaví tropickou vlnou antioxidantů. Je vhodný pro všechny typy pokožky. Celý popis

Výrobce: Bewit

BEWIT Guava olej (ze semen) - 50 ml

Kód zboží: 7000000200500025
151 Kč
124,79 Kč bez DPH
151 Kč
124,79 Kč bez DPH
Dostupnost na centrálním skladě
  • Expedice do 48 hodin (5+ ks)
V případě objednávky většího množství, než je skladem, se dostupnost může změnit. O změně dostupnosti zboží Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Nechte svoji pleť opravdu vydechnout

Tropické naladění společně s infuzí bioaktivních látek. Tak přesně tyto atributy v sobě nese olej ze semen ovocného plodu – guavy, která vzhledem připomíná hrušku. Poprvé bylo toto lahodné ovoce spatřeno v Mexiku, avšak jeho pěstování se rozšířilo i do jiných zemí pyšnících se modrou oblohou bez jediného mráčku.

Pozoruhodné množství antioxidantů činí olej vynikajícím likvidátorem volných radikálů.[1][2] Napěchovaný je taktéž minerálními látkami jako je selen, zinek, měď a bohatý je taktéž na mastnou kyselinu linolenovou.[3][4] Zároveň je schopným životabudičem vaší pleti a uhasí i tu nejžíznivější pokožku. Pomůže udržet elasticitu pokožky a zabrání tak projevům předčasného stárnutí a vrásek.

https://youtu.be/UCWHrjTICEE

Bojovník proti akné i pečovatel o vaše vlasy

Hedvábná textura oleje pohladí svou lehkostí a rychle se do pokožky absorbuje. Navíc je adstringentní (stahující účinky) a nekomedogenní (neucpává póry) – to jsou vlastnosti, které jdou ruku v ruce v boji proti nevzhledným pórům a akné. Vynikající výsledky má guava olej i v péči o vlasy, kde bývá složkou v komerčních šamponech, které mají obnovit vitalitu a lesk namáhaných vlasů.

 

Benefity, které vaší pleti a tělu dopřeje guava olej

  • Olej hydratuje a dodává pleti elasticitu
  • Adstringentní a nekomedogenní, proto je vhodný pro aknózní pleť
  • Chrání před volnými radikály a působí tak preventivně proti stárnutí pokožky
  • Rychle se vstřebává a zanechává pleť sjednocenou
  • Dodává sílu vlasům a nehtům
  • Je vhodný pro každý typ pleti, a to především pro pleť zánětlivou, stárnoucí a dehydratovanou
  • Uplatňuje se jako nosný olej pro BEWIT esenciální oleje – smícháním se prodlužuje doba postupného vstřebávání esenciálního oleje
  • V kombinaci s BEWIT esenciálními vodami se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti

 

Historie

Nejasný původ Guavy nahrává pouze odhadům

Guava (Psidium guajava) je poměrně běžným ovocem v tropických oblastech. Původ tohoto velmi oblíbeného ovoce není příliš jasný. Odhaduje se však, že pochází z oblasti Mexika, kde se postupně rozšířilo skrze člověka a ptactvo do jiných oblastí subtropického pásu, jako je Jižní Amerika, Čína a Indie. Ta je aktuálně i jejím největším producentem. Evropani se poprvé dostali do styku s Guavou v oblasti dnešního Haiti.

 

Původ: Indie

Vzhledem guava připomíná hrušku a chutí je podobná fíkům. Obsahuje mnohokrát více vitamínu C než citrusové plody. Pěstuje se v oblastech subtropického podnebí po celém světě, a to do výšky až 1500 metrů nad mořem.

 

Složení

Psidium Guajava Seed Oil

 

Návod k použití

Dopřejte luxusní péči své pleti, krku i celému tělu

Aplikujte na čistou pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče. Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry kombinujte s našimi luxusními BEWIT esenciálními vodami.

Guava olej je vhodný i jako základní olej pro přípravu kosmetických přípravků – kombinací s BEWIT esenciálním olejem můžete naředit koncentraci přesně na míru vašim potřebám a prodloužit tak dobu vstřebávání samotného esenciálního oleje. Olej také můžete přidat do pleťových masek a vlasových zábalů.

 

Zdroje

[1] Corrêa, L., Santos, C., Vianello, F., & Lima, G. (2011). Antioxidant content in guava (Psidium guajava) and araçá (Psidium spp.) germplasm from different Brazilian regions. Plant Genetic Resources, 9(3), 384-391

[2] Baby Joseph et al.REVIEW ON NUTRITIONAL, MEDICINAL AND PHARMACOLOGICAL PROPERTIES OF GUAVA (PSIDIUM GUAJAVA LINN.) International Journal of Pharma and Bio Sciences. 2011. vol 2(1). ISSN 0975-6299.

[3] "Caracterização dos óleos de algumas sementes de frutas como aproveitamento de resíduos industriais" [Characterization of some seed oils from fruits for utilization of industrial residues]. Ciênc Agrotec (in Portuguese). 29 (5): 108–14.

[4] Adchara Prommaban et al. Linoleic acid‐rich guava seed oil: Safety and bioactivity. Phytotherapy Research. 2019;1–16.

Hmotnost
0.2 Kg
Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin


Expedice do 48 hodin