Vánoční čas se naplnil a i Ježíšek si musí dávat pozor na to, aby vše stihl před Štědrým dnem. Jinak tomu není ani u nás, a proto pokud chcete mít své dárky doma včas, objednejte do neděle 16.12.2018. To je právě poslední den, kdy GARANTUJEME dodání do Vánoc. 

Ale nezoufejte, objednávky po tomto datu budeme samozřejmě individuálně řešit a budeme se snažit doručit také, ale ovšem již bez záruky.

A zde přinášíme pár tipů na dárečky:

1. Něco praktického? Co takhle novou TISKÁRNU?

Studentovi, tátovi, mámě,  fotografovi...prostě někomu, komu jeho stará tiskárna již dosluhuje nebo ba naopak neměl žádnou a potřebuje ji ke své práci, studiu, osobnímu potěšení nebo pro kvalitní tisk fotografií, dokumentů atd.
V naší nabídce máme širokou nabídku tohoto sortimentu a  k nim i spojené příslušenství a to zejména tonery a tiskové náplně.

Prozkoumejte to ZDE

 

2. Něco pro zábavu? Pro potěšení?

Máte doma vášnivého hráče nebo posluchače hudby? Kvalitní sluchátka nebo reproduktory se budou hodit každému. A pokud byl někdo hodně hodný tak herní křeslo, kvalitní myši, reproduktory, kabely a další příslušenství. Všechno si u nás najdete:-)

Nebo pořádná GPSka, kamera do auta, tablet, mobil... prostě něco, co umí zpříjemnit nebo usnadnit život každému z nás.

Prozkoumej naší velkou nabídku elektroniky ZDE

 

3. Něco na relaxaci těla i mysli?

V naší nabídce jsme mysleli i na tu část z nás, kteří se rádi hýčkají a dopřejí si zasloužený relax nejen při práci, ale také doma při odpočinku.

Výběr je veliký, za nás doporučujeme třeba  aroma difuzéry s esenciálními oleji značky Bewit, nebo kvalitní konopné výrobky firmy Carun, nebo třeba kvalitní kávu.

Vše je na výběr ZDE

 

4. Něco pro ty nejmenší?

I na naše malé ratolesti jsme mysleli a pro ně u nás naleznete široký sortiment kvalitních českých dřevěných hraček a montessori pomůcek, jako například hracích stěn firmy T- WOOD.

Dřevěnné kostky, kostkoviště, stavebnice, hrací stěny a mnohé další.

Prozkoumej to ZDE