Vánoce bez starostí jsou TADY! Prozkoumejte naši bohatou nabídku DÁRKŮ pro své blízké!

TEKO® toner Hewlett - Packard Q6460A, kompatibilní, černá, 12 000 stran

TEKO® toner Hewlett - Packard Q6460A, kompatibilní, černá, 12 000 stran

Vysoká kvalita tisku a znatelně nižší cena než u originálních tonerů. Přesvědčte se o kvalitním tisku s tonerem Q6460A. Celý popis

Výrobce: TEKO®

TEKO® toner Hewlett - Packard Q6460A, kompatibilní, černá, 12 000 stran

Kód zboží: TK-Q6460A
1 225 Kč
1 012,40 Kč bez DPH
1 225 Kč
1 012,40 Kč bez DPH
Dostupnost na centrálním skladě
  • Na dotaz
Tento produkt bohužel není možné dočasně objednat.

Toner TEKO® Q6460A je kompatibilní s originálním tonerem Hewlett - Packard Q6460A. Rozdíl mezi těmito dvěma tonery je pouze v ceně. Kvalita tisku s tonerem TEKO® zůstává na stejné úrovni jako při použití originálního toneru. S tímto tonerem TEKO® Q6460A vytisknete 12 000 stran při pokrytí papíru 5%. Více informací o nákupu tonerů TEKO® najdete ZDE.

Garance kvality
Záruční servis
Pozáruční servis
Ekologický výrobek
Důkladně testováno
Garance výměny toneru
Pojištění tiskárny
 


Výrobu tonerů provádí naši vyškolení technici, podle dlouhodobě ověřené technologie, za využití materiálů původem z USA, Anglie, Německa a Japonska. Celý proces se skládá z několika důležitých operací. Prvním krokem je demontáž původní kazety a její důkladné vyčištění. Následuje samozřejmě pečlivá kontrola jednotlivých částí a výměna jejich komponentů za nové. Poté přichází na řadu naplnění kazety vhodným prachem a její kompletace. Nakonec prochází všechny vyráběné kazety důkladnou kontrolou našimi specialisty a řádným testováním na příslušném typu tiskárny. K profesionálnímu testování používáme speciální software, který podrobně dokáže posoudit kvalitu výsledného produktu. Pokud si nejste čímkoli jistí, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

Produkty TEKO® splňují vysoké standardy kvality,

umožňují levnější tisk než tiskové náplně jiných výrobců

a podporují ochranu životního prostředí.