Vážení zákazníci, objednávky, které budou přijaty od úterý 26.9.2023 budou z největší pravděpodobností dodány až v týdnu od 2.10.2023. Děkujeme za pochopení.
Hledaný výraz
Výrobce
Dostupnost
Cena
0
0
Každý den na jeden list (1.strana rozdělena po hodinách, 2.strana - volné řádky na poznámky) . Balení obsahuje celkem 365 listů . Kalendárium 2024.
Expedice do 3 dnů
Nejprodávanější manažerský standard A5 . Je ušitý ručně v České republice z měkké a na omak příjemné hověziny . Desky jsou zpracovány do nejmenších detailů - nechybí kapsy na platební karty, vizitky nebo kalkulačku .
  • Barva černá
Expedice do 3 dnů

Cenově nejdostupnější plnohodnotný model nejužívanějšího formátu A5 ADK Manager. Praktický lehký diář moderního vzhledu se skvěle hodí i do těch nejnáročnějších pracovních podmínek . Desky jsou šité z nylonové látky v kombinaci se svěží imitací kůže uvnitř .
  • Barva černá
Expedice do 3 dnů

Výborný na poznámky i jako podložka na stůl . Nezáleží na datu, je univerzálně použitelný od pondělí do neděle . Týdenní plánovací kalendář .
Expedice do 3 dnů

Kalendář 2022 do zápisníku Filofax Notebook . Měsíční přehled v anglickém jazyce . Formát A5, 26 listů, 100 g/m².
  • Barva Bílá
Expedice do 3 dnů

Psací podložka Ursus. Z bílého ECF papíru. Gramáž: 70 g/m2, .
  • Barva Bílá
Expedice do 3 dnů

Denní sada A5 obsahuje: diář, A-Z adresář, plánovací kalendář, denní plány termínované, týdenní plány levé, roční plán, aktivity, nezapomeň, týdenní rozvrh, roční rozvrh, projekt, finance, pravidelné platby, klíčové oblasti, telefonní seznam, kontakty, internetové adresy, poznámky, záznam z porady, záznam z jednání, dělící listy se symboly . Denní sada A5 navíc obsahuje i kazetu pro archivaci starých formulářů . Kalendárium 2024.
Expedice do 3 dnů

Týdenní sada A5 obsahuje: diář, adresář A-Z, plánovací kalendář, týdenní plán pravý, roční plán, nezapomeň, týdenní rozvrh, roční rozvrh, klíčové oblasti, telefonní seznam, poznámkové listy . Kalendárium 2024. Na tento výrobek se nevztahuje garance Zítra nebo zdarma®.
Expedice do 3 dnů

Denní sada A6 obsahuje: diář, A-Z adresář, plánovací kalendář, denní plány termínované, týdenní plány levé, roční plán, aktivity, nezapomeň, týdenní rozvrh, roční rozvrh, projekt, finance, pravidelné platby, klíčové oblasti, telefonní seznam, kontakty, internetové adresy, poznámky, záznam z porady, záznam z jednání, dělící listy se symboly . Kalendárium 2024. Na tento výrobek se nevztahuje garance Zítra nebo zdarma®.
Expedice do 3 dnů

Týdenní sada A6 obsahuje: diář, adresář A-Z, plánovací kalendář, týdenní plán pravý, roční plán, nezapomeň, týdenní rozvrh, roční rozvrh, klíčové oblasti, telefonní seznam, poznámkové listy . Kalendárium 2024. Na tento výrobek se nevztahuje garance Zítra nebo zdarma®.
Expedice do 3 dnů

Týdenní sada A7 obsahuje: diář, plánovací kalendář, týdenní plán dvoustranný, nezapomeň, klíčové oblasti, telefonní seznam, poznámkové listy . Kalendárium 2024. Na tento výrobek se nevztahuje garance Zítra nebo zdarma®.
Expedice do 3 dnů

Studentský diář na školní rok 2023/2024. Obsahuje rozvrh hodin, adresář, přehled prázdnin a užitečné informace z předmětů - matematika, chemie, fyzika, český jazyk. Rozměr: 100 x150 mm.
  • Barva černá
Expedice do 3 dnů

Položek na stránce: