Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).

Novinky

 • Rekonstrukce výrobní haly

  Rekonstrukce výrobní haly

  29.5.2020

  V rámci rozšíření výrobních prostor u nás rozšiřujeme a rekonstrujeme výrobní halu. Jedná se o projekt, který je spolufinancovám Evropskou Unií. Doufáme, že zvětšením těchto prostor zlepšíme i služby pro Vás. Děkujeme.

  více zde
 • Děkujeme za přízeň

  Děkujeme za přízeň

  21.12.2019

  Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám popřát krásný vstup do nového roku 2020. A zároveň také poděkovat za krásnou spolupráci. Velmi nás těší Váš zájem o naše produkty a služby. Více zde.

  více zde
 • AROMA DIFUZÉRY? Náš vánoční TIP

  AROMA DIFUZÉRY? Náš vánoční TIP

  20.12.2019

  Nenašli jste ještě ten pravý dárek pro Vaše blízké, rodinu, přátelé či kolegy? Máme pro Vás speciální tip na dárek, kterým ohromíte všechny. Aroma difuzér je to pravé.

  více zde
 • Ekologická likvidace

  Ekologická likvidace

  14.4.2019

  Pokud nevíte co s použitými starými tonery, obraťte se na nás. Ochrana životního prostředí je v dnešní době snad samozřejmostí pro každého z nás. Proto i my takto přemýšlíme a snažíme se dělat vše pro to, aby i naše produkty neznečišťovaly zemi.

  více zde
 • Najdi si svou pobočku TEKO®

  Najdi si svou pobočku TEKO®

  28.2.2019

  Naše pobočky jsou po celé republice, abychom Vám byli blíže. Chcete se dozvědět více? Máte dotaz? Potřebujete poradit s výběrem? Nebo potřebujete pronájem tiskárny? Náhradní plnění? Jsme tady pro Vás, neváhejte se na nás obrátit.

  více zde
 • Jak pečovat o tiskárnu?

  Jak pečovat o tiskárnu?

  5.2.2019

  Mít v dnešní době doma nebo v práci tiskárnu již není nic neznámého pro snad každého z nás. Tiskárna je v dnešní době pomalu nezbytnou nutností pro každého z nás. Najde využití v běžném životě...Více zde!

  více zde
 • Máme pro Vás řešení!

  Máme pro Vás řešení!

  15.1.2019

  Nejen český trh nám v současné době nabízí nekvalitní kopie originálních tonerů. Děje se tak tomu, protože ceny originální tonerů nejdou nijak výrazně s cenami dolů a nejen domácí... Více zde!

  více zde
 • Vánoce, vánoce přicházejí

  Vánoce, vánoce přicházejí

  8.12.2018

  Ještě stále nevíte co pořídit pod stromeček na poslední chvíli? Připravili jsme pro Vás pár tipů na dárečky, které naleznete na našem e-shopu, ale honem honem ať to stihneme včas. Více zde.

  více zde
 • Zaregistruj se a získej slevu 15%

  Zaregistruj se a získej slevu 15%

  6.12.2018

  Zaregistrujte se u nás a získejte slevový kupón ve výši 15% na nákup našich kompatibilních tonerů TEKO®. Akce, kterou byste neměli propást. Ušetříte!

  více zde
 • Je čas na novou tiskárnu?

  Je čas na novou tiskárnu?

  26.9.2018

  Každá tiskárna má svoji životnost, podívejte se na náš článek, kde naleznete pár tipů, jak poznat, že je ten pravý čas ji vyměnit za novou.

  více zde
 • Akční zboží - Nakupujte výhodně!

  Akční zboží - Nakupujte výhodně!

  14.8.2018

  Neustále pro Vás připravujeme nějaké akční nabídky, slevy případně výprodejovou nabídku. To vše můžete sledovat na této stránce.

  více zde
 • Vysoké letní teploty? Jak na ně reagují inkoustové náplně?

  Vysoké letní teploty? Jak na ně reagují inkoustové náplně?

  30.7.2018

  Máte svoji tiskárnu uloženou v těchto vedrech na vhodném místě? Uchováváte náplně ve stínu a bez vlhkosti? Poradíme Vám jak na to.

  více zde
Položek na stránce: