Novinky

 • NOVINKA - Inca Collagen

  NOVINKA - Inca Collagen

  8.6.2022

  Inca Collagen je výživový doplněk. Kolagen pozitivně ovlivňuje buněčnou obnovu, regeneraci a výživu pleti, kůže, nehtů a vlasů. U nás na e-shopu za skvělou akční cenu a navíc s dárkem ZDARMA. Vyzkoušejte to!!!

  více zde
 • Nová akční nabídka pro Vás

  Nová akční nabídka pro Vás

  16.5.2022

  Prozkoumejte slevy 15% na vybrané zboží jako laminovačky, laminovací fólie, kuchyňské utěrky, toaletní papír, flash disky, nabíjecí baterie a lepící bločky.

  více zde
 • Znáte značku BEWIT?

  Znáte značku BEWIT?

  11.5.2022

  Jsme partnery a prodejci produktů této české firmy, který se specializuje na kvalitní esenciální oleje certifikované terapeutické kvality (CTEO®) a další 100% přírodní produkty. Na našem eshopu si jejich produkty můžete zakoupit . A v čem, že jsou jejich

  více zde
 • DOPRAVA ZDARMA!!!

  DOPRAVA ZDARMA!!!

  11.5.2022

  Máme pro Vás speciální akci. Při nákupu zboží nad 2000Kč na našem eshopu a získáš tak od nás DOPRAVU ZDARMA! Platí na všechny objednávky v rámci ČR. Akce platí do 30.5.2022. A to se vyplatí!

  více zde
 • Nová akční nabídka DUBEN 2022

  Nová akční nabídka DUBEN 2022

  3.4.2022

  Připravili jsme si pro Vás akční nabídku na vybrané zboží. Naleznete zde vychytávky nejen pro Vaši kancelář, ale také domácnost. Prozkoumejte to! U nás si vybere každy.

  více zde
 • Kompletní nabídka pro Vaši kancelář

  Kompletní nabídka pro Vaši kancelář

  12.2.2022

  Rosteme stále více a proto jsme pro Vás nově rozšířili celou naší nabídku. Nově si u nás například zakoupíte vše, co potřebujeme pro chod Vaší kanceláře, skladu či homeoffice. Mimo tonery a náplně u nás najdete kancelářské vybavení, materiál, elektro, poč

  více zde
 • VÝPRODEJ aneb vše musí pryč!

  VÝPRODEJ aneb vše musí pryč!

  12.2.2022

  VÝPRODEJ aneb vše musí pryč!Čistíme sklady a proto jsme si pro Vás připravili výprodejovou sekci, kde naleznete výrobky s výraznou slevou. Prozkoumejte naši nabídku a šetřete Vaši peněženku. Naleznete zde tonery, inkoustové náplně, podložky...

  více zde
 • Jak správně vybrat toner?

  Jak správně vybrat toner?

  5.2.2022

  Hledáte vhodný toner či náplň do Vaší tiskárny a nevíte jak na to? Použijte náš vyhledávač pro rychlejší orientaci. Pokud byste i přesto nenašli co hledáte kontaktujte nás a my Vám s výběrem poradíme.

  více zde
 • Vysoké letní teploty? Jak na ně reagují inkoustové náplně?

  Vysoké letní teploty? Jak na ně reagují inkoustové náplně?

  10.5.2021

  Máte svoji tiskárnu uloženou v těchto vedrech na vhodném místě? Uchováváte náplně ve stínu a bez vlhkosti? Poradíme Vám jak na to.

  více zde
 • Proč kupovat kompatibilní tonery TEKO®?

  Proč kupovat kompatibilní tonery TEKO®?

  28.4.2021

  Věděli jste, že nákupem našich kompatibilních tonerů TEKO® nákup nekončí? Získáte spoustu výhod. Doprava zdarma a spoustu dalšího.

  více zde
 • Máme pro Vás řešení!

  Máme pro Vás řešení!

  23.4.2021

  Nejen český trh nám v současné době nabízí nekvalitní kopie originálních tonerů. Děje se tak tomu, protože ceny originální tonerů nejdou nijak výrazně s cenami dolů a nejen domácí... Více zde!

  více zde
 • Ekologická likvidace

  Ekologická likvidace

  10.12.2020

  Pokud nevíte co s použitými starými tonery, obraťte se na nás. Ochrana životního prostředí je v dnešní době snad samozřejmostí pro každého z nás. Proto i my takto přemýšlíme a snažíme se dělat vše pro to, aby i naše produkty neznečišťovaly zemi.

  více zde
Položek na stránce: