Balení unikátní čistící hmoty, která sbírá špínu a hubí bakterie. Čistí a zabíjí až 80% bakterií pomocí unikátní patentované formule. Je perfektní pro čistění věcí jako jsou klávesnice, notebooky, mobilní telefony, joystiky, tiskárny, faxy, fotoaparáty, kalkulačky, kamery, DVD přehrávače, dálkové ovladače, hi-fi věže, televizory, MP3 přehrávače a další.
Expedice do 3 dnů

Antistatický, odstraňuje hluboko usazené nečistoty a prach. Určený k čištění bílých tabulí, různých druhů plastových povrchů, kancelářského nábytku. Ideální pro čištění velkých ploch.
Expedice do 3 dnů

Na skleněné i plastové části počítače. Ve spreji. Originální balení: 20 ks.
Expedice do 3 dnů

Roztok obsažený v sadě je vhodný k čištění plastových povrchů veškerého zařízení výpočetní a kancelářské techniky. Vyznačuje se mimořádnou rozpustností nečistot a pomůže vyčistit i těžko dostupná místa či drsnější plochy. Antistatický film nanesený na očištěnou plochu omezuje další usazování prachu.
Expedice do 3 dnů
Sprej na všechny druhy obrazovek (i TFT a LCD), filtrů a skleněných povrchů. Vhodné pro čištění zrcadel a různých druhů čoček. Ideální na cesty, vejde se do každé kabelky, batohu nebo kufru.
Expedice do 3 dnů

Čistící roztok na obrazovky (plasma, LCD, smartphony, tablety). Neobsahuje alkohol, nehořlavý, antistatický. Součástí balení je mikroutěrka, na kterou aplikujeme roztok.
Expedice do 3 dnů
Sada na čištění obrazovek a klávesnic PC. Osahuje: 150 ml sprej, suché/mokré ubrousky, láhev 125 ml čisticího roztoku na obrazovky a suché absorbční kapesníčky.
Expedice do 3 dnů

Mokré a suché čisticí ubrousky pro notebooky, LCD, TFT a plazmové obrazovky . Ubrousky jsou antistatické, bez obsahu alkoholu, nehořlavé. Odstraňují prach a nečistoty, nezanechávají šmouhy, rychleschnoucí.
Expedice do 3 dnů

Víceúčelové čistící ubrousky, pro telefony, plastové povrchy, nábytek apod. v dóze. Balení: 100 ks. Bez alkoholu.
Expedice do 3 dnů

Vyhrazené pro plastové povrchy, nábytek a jiné předměty odolné proti alkoholu. Účinně odstraňuje odolné skvrny a nečistoty. Není vhodný k čištění TFT / LCD monitorů.
Expedice do 3 dnů

Čisticí utěrky pro telefony a pevné povrchy. Balení: 100 ks.
Expedice do 3 dnů

Čisticí suché utěrky na čištění velkých ploch v kanceláři i doma. Vhodné na povrchy jako je nábytek, tabule, obrazovky, klávesnice apod.. Lze použít také s tekutými čisticími prostředky.
Expedice do 3 dnů

Položek na stránce: