Inkoustová tiskárna Epson Expression Home XP-3150, C11CG32407

Inkoustová tiskárna Epson Expression Home XP-3150, C11CG32407

Tiskárna Expression Home XP-3150Pokud hledáte cenově dostupnou a stylovou tiskárnu, která se snadno používá, model XP-3150 splní vaše kritéria. Je také kompaktní, produkuje jasné a živé výtisky, umožňuje tisknout z mobilních zařízení pomocí funkcí Wi-Fi a Wi-Fi Direct a mnoha kompatibilních aplikací Epson. Celý popis

Výrobce: Epson

Inkoustová tiskárna Epson Expression Home XP-3150, C11CG32407

Kód zboží: C11CG32407
2 545 Kč
2 103,31 Kč bez DPH
2 545 Kč
2 103,31 Kč bez DPH
Dostupnost na centrálním skladě
  • Na dotaz
Tento produkt bohužel není možné dočasně objednat.
Tiskárna Expression Home XP-3150

Pokud hledáte cenově dostupnou a stylovou tiskárnu, která se snadno používá, model XP-3150 splní vaše kritéria. Je také kompaktní, produkuje jasné a živé výtisky, umožňuje tisknout z mobilních zařízení pomocí funkcí Wi-Fi a Wi-Fi Direct a mnoha kompatibilních aplikací Epson. S multifunkční tiskárnou, která nabízí oboustranný tisk formátu A4, samostatné inkousty, funkci mobilního tisku a LCD displej ušetříte peníze, prostor i čas.
  • oboustranný tisk A4
  • tisk z mobilního zařízení
  • samostatné inkousty
Elegantní a stylová tiskárna
Cenově dostupný model efektivně využívá prostor, protože spojuje funkce tisku, skenování a kopírování v jednom zařízení.

Snadná obsluha
Model XP-3150 navíc přináší všestrannost díky možnosti tisknout a skenovat bezdrátově prostřednictvím připojení Wi-Fi odkudkoli v domácnosti a tisknout prostřednictvím rozhraní Wi-Fi Direct bez bezdrátové sítě. LCC displej s úhlopříčkou 3,7 cm usnadňuje tisk bez počítače a funkce oboustranného tisku snižuje spotřebu papíru.

Flexibilní bezdrátová řešení
Pomocí aplikace Epson Smart Panel můžete tisknout, skenovat a využívat další funkce přímo z telefonu nebo tabletu. S aplikací Epson Creative Print navíc můžete použít své fotografie k vytvoření a tisku fotoknihy, přáníčka, koláže a další.

Cenově dostupné řešení
Čtyřbarevná sada inkoustů Epson řady 603 poskytuje spolehlivé, živé a jasné výtisky s minimálními výdaji. Díky kombinaci pigmentové černé barvy a barevných inkoustů dosáhnete výrazných a pestře barevných výtisků. Navíc snížíte náklady na tisk díky dostupným, individuálním inkoustům v inkoustových kazetách ve standardní nebo XL velikosti.

Kompaktní multifunkční tiskárna - úspora nákladů, prostoru a času.
Snadný mobilní tisk - tiskněte snadno ze svého smartphonu či tabletu.
Samostatné inkousty - úspora nákladů díky možnosti výměny jednotlivých barevných inkoustů.
Wi-Fi a Wi-Fi Direct - bezdrátový tisk se sítí nebo bez sítě.
Oboustranný tisk A4 - automatický tisk na obě strany snižuje spotřebu papíru.
Hmotnost
5.798 Kg