Doporučujeme

Hledaný výraz
Kategorie
zobrazit více zobrazit méně
Výrobce
zobrazit více zobrazit méně
Dostupnost
Cena
0
0
Barevná inkoustová tiskárna DCP-T720DW Inkbenefit Plus 3 v 1 od společnosti BrotherRobustní inkoustová tiskárna 3 v 1 s bezdrátovým připojením. Systém doplňování inkoustu šetří náklady.
Na dotaz
Kompaktní mono laserová tiskárna 3 v 1, DCP-1623WESkvělá volba pro domácí nebo malé kanceláře, které vyžadují tisk, skenování a kopírování z jednoho kompaktního zařízení. Zařízení DCP-1623WE má jednoduché nastavení a použití, které nabízí skvělé funkce za přijatelnou cenu.
Na dotaz
Multifunkční laserové zařízení (tiskárna/kopírka/plochý skener) rychlost 20 str./min.
Na dotaz
Laserová multifunkční tiskárna Brother DCP-1622WEDCP-1622WE je multifunkční zařízená, které se vyznačuje nízkými náklady tisku. Tato tiskárna je charakteristická kompaktními rozměry, jednoduchou obsluhou, elegantním designem a integrovaným připojením k bezdrátové síti.
Na dotaz
Brother, Barevná laserová tiskárna THREE-IN-ONEProfesionální bezdrátová barevná laserová tiskárnaTyp: PCLLCD displej: 9,3 cm, barevný, dotykovýProcesor: 800 MHz - Sub: 133 MhzPaměť: 512 MBBezdrátové rozhraní: IEEE 802.11b/g/nDatové rozhraní: Ethernet (10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T)Lokální rozhraní: USB 2.
Na dotaz
Otevírání pomocí předního okna pro snadný přístup k obsahu . Ideální pro stohování a ukládání dokumentů s rozměry 24,0 × 32,0 cm . Horní víko lze snadno odejmout či otevřít na obě strany .
Na dotaz
Inteligentní rozbočovací systém, který lze stavět navzájem na sebe a určit si tak libovolný počet zásuvek či USB výstupů. Zapojení zásuvek je navrženo tak, aby do nich bylo možné zapojit i rozměrnější adaptéry, které si při zapojení nepřekáží a lze tak zaplnit všechny zásuvky. . PowerCube Original USB .
Na dotaz
Prémiové dvouvrstvé papírové ručníky Tork Advanced . Tork systém H2 . Vhodné pro toalety a umývárny se střední návštěvností .
Na dotaz
Vysoká kvalita tisku a znatelně nižší cena než u originálních tonerů. Přesvědčte se o kvalitním tisku s tonerem 2MMJP.
Na dotaz
Vysoká kvalita tisku a znatelně nižší cena než u originálních tonerů. Přesvědčte se o kvalitním tisku s tonerem PF030.
Na dotaz
Vysoká kvalita tisku a znatelně nižší cena než u originálních tonerů. Přesvědčte se o kvalitním tisku s tonerem RF223.
Na dotaz