Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).
TEKO TECHNOLOGY s.r.o.
+420 739 017 412 (Po-Pá: 8-16 hod.)

Esenciální voda z rozmarýnu - 1 L

Posilňující esenciální voda z rozmarýnu pro zánětlivou a mastnou pleť. Celý popis

Výrobce: Bewit

Esenciální voda z rozmarýnu - 1 L

Kód zboží: 7000000210000031
433 Kč
357,85 Kč bez DPH
433 Kč
357,85 Kč bez DPH
Dostupnost na centrálním skladě
 • Na dotaz (5+ ks)
Dostupnost na prodejnách
 • Ostrava
  -
 • Brno
  -
 • Česká Lípa
  -
 • Náchod
  -
 • Plzeň
  -
 • Praha
  -
V případě objednávky většího množství, než je skladem, se může dostupnost změnit. O změně dostupnosti zboží Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Probuďte rozmarýnovou vláhou svou pleť k životu

Zavřete oči a představte si, že právě sedíte na skalnatém úbočí u Středozemního moře. Fouká svěží vánek dřevité vůně a vy zažíváte příjemné zklidnění a zároveň rozproudění vnitřní energie. Přesně takový smyslný zážitek vám poskytne naše esenciální voda z rozmarýnu.

Tento 100% přírodní hydrosol v sobě také nese mnoho blahodárných vlastností, které jsou užitečné při podpoře zdravé a čisté pokožky – stimuluje mikrocirkulaci, stahuje póry, čistí pleť a navrací jí svěží vzhled a vitalitu. Antimikrobiální[1] účinky ocení především mastnější a problematické typy pleti.

Esenciální voda z rozmarýnu v sobě ukrývá i mimořádnou antioxidační[2] sílu. Tu využívá k ochraně před volnými radikály a k zabránění zánětlivým[3] procesům kůže. Pokožku též posiluje, napíná a zabraňuje jejímu stárnutí. Stejně efektivní je i v péči o vlasy, přičemž stimuluje vlasové kořínky a tím zamezuje vypadávání vlasů.

Při vašem každodenním rituálu vám zároveň rozproudí vnitřní energii, zažene pocity úzkosti, komfortně uklidní vaši mysl a zlepší vám náladu.

 

Benefity, které vaší pleti, krku a tělu dopřeje esenciální voda z rozmarýnu

 • Hydratuje, vyrovnává pH, osvěžuje a prokrvuje pokožku
 • Čistí pleť, chrání před volnými radikály a má protizánětlivé účinky
 • Dokáže stimulovat mikrocirkulaci krve a tím podpořit vnitřní očistu pleti
 • V kombinaci s řadou "BEWIT HOLISTIC COSMETICS":[https://bewit.love/certifikovana-holisticka-kosmetika/] se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
 • Je vhodná pro mastné a zánětlivé typy pleti
 • Povzbudí, odhání deprese a úzkost, zkoncentruje mysl a dodá elán k životu

 

Historie

Hádejte, z jakého důvodu nosili Římané věnce z rozmarýnu na hlavách?

Rozmarýnu se nejlépe daří v blízkosti moře, a proto mu od starověkých Římanů byl přisouzen název „mořská rosa“. Je známým faktem, že rozmarýn má vliv na zlepšování paměti – ostatně právě proto starověcí Římané nosili věnce z rozmarýnu na hlavách. Rozmarýnové větve byly i v domech jako ochrana před černou pandemií. Do dalších koutů Evropy se dostal prostřednictví římského tažení. Na popud Karla Velikého se začal pěstovat v klášterních zahradách. Staří Řekové zasvětili rozmarýn bohyni lásky Afrodité.

 

Původ: Bulharsko

Rozmarýn lékařský (Rosmarinus officinalis) je léčivou rostlinou rostoucí v suchých místech v blízkosti mořského pobřeží. Známý je především v gastronomii jako koření, kde pomáhá zlepšovat trávení nebo nízký tlak.

 

Složení

Rosmarinus Officinalis Flower Water, Limonene*.

*přírodního původu

 

Návod k použití

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče

Esenciální vodu z rozmarýnu můžete používat libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Stejně tak ji můžete použít do pleťových masek nebo ji kombinovat s dalšími esenciálními vodami.

Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry ji kombinujte s našimi luxusními "BEWIT kosmetickými přípravky":[https://bewit.love/certifikovana-holisticka-kosmetika/] z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

 

Zdroje

[1] JIANG, Yang, Nan WU, Yu-jie FU, Wei WANG, Meng LUO, Chun-jian ZHAO, Yuan-gang ZU a Xiao-lei LIU. Chemical composition and antimicrobial activity of the essential oil of Rosemary. Environmental Toxicology and Pharmacology. 2011, 32(1), 63-68. ISSN 13826689.

[2] RAŠKOVIĆ, A., N. PAVLOVIĆ, S. VUKMIROVIĆ, M. MIKOV, I. MILANOVIĆ a T. ĆEBOVIĆ. Antioxidant activity of rosemary (Rosmarinus officinalis L.) essential oil and its hepatoprotective potential. BMC Complementary and Alternative Medicine. 2014, 14. ISSN 14726882.

[3] ARRANZ, E., J. MES, H.J. WICHERS, L. JAIME, J.A. MENDIOLA, G. REGLERO a S. SANTOYO. Anti-inflammatory activity of the basolateral fraction of Caco-2 cells exposed to a rosemary supercritical extract. Journal of Functional Foods. 2015, 13, 384-390. ISSN 17564646.