Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).
TEKO TECHNOLOGY s.r.o.

 Odměňujeme Vás za nákup na našem e-shopu

 

 

Získejte slevový kupón - Voucher

Při nákupu zboží za částku vyšší než 1 500 Kč s DPH získáte 10 % slevu,
nad 2 500 Kč s DPH pak obdržíte 20% slevu, na nákup vybraných produktů v kategorii Voucher na našem e-shopu. Slevový kupón - Voucher budete mít přibalený k Vašemu zboží. Produkty, u kterých můžete dané vouchery uplatnit, jsou označeny symbolem Voucher a jeho výší s tím, že na produkty se slevou až 20% lze uplatnit i voucher nižší. Slevy lze sčítat maximálně do výše 20%.

Produkty, které máte možnost zakoupit levněji pomocí těchto voucherů pro Vás pečlivě vybíráme, abyste byli nanejvýš spokojení. Nyní jsme pro Vás připravili oblíbenou konopnou kosmetiku a potraviny značky Carun, delikátní kávu různých typů značky Lucaffé nebo přírodní esenciální oleje či difuzéry značky Bewit.


 
 

   
Buďte věrní naší značce a my si Vás za to budeme hýčkat!
TEKO® - JSME TADY PRO VÁS

 
third

Oslaďte si život

K nákupu každého toneru TEKO®, zakoupeném na našem e-shopu, od nás získáváte sladkou odměnu v podobě Belgických pralinek Curlettes. 

third
third

Nyní ještě výhodněji

Dále Vám, při nákupu dvou tonerů TEKO®, přidáme balík kancelářského papíru A4 pro běžné použití zdarma.

 
 

 

Nově Vám přidáme také InflaBag Original ZDARMA

Chtěli byste získat dokonalý InflaBag? S námi můžete!

Ke každému nákupu tonerů TEKO® nad hodnotu 7000,- Kč s DPH 
na našem e-shopu Vám jeden InflaBag Original přibalíme ZDARMA

 
 

InflaBag Original slouží pro odpočinek, spánek nebo relaxaci. Využijte jej na festivalech, na procházkách s přáteli, nebo s rodinou. Na vodě i na souši Vám nahradí lehátko, či pohodlné křeslo. Vezměte ho s sebou na hory a nebudete muset sedět na mokrém sněhu. InflaBag se plní vzduchem bez pomoci přístrojů. Nafouknutí trvá pouze několik vteřin. Určitě ocenite jeho celoroční multifunkčnost a návykovou pohodlnost.

Standardně získáváte InflaBag TEKO® ve fialové barvě. Pokud si přejete jinou barvu, můžete nás kontaktovat telefonicky na číslo +420 731 647 340 nebo nám napsat na e-mail eshop@teko.cz, případně barvu InflaBagu připsat do poznámky při objednávce. Vyberte si z barev: fialová, růžová, červená, modrá nebo army.

Více informací o produktu InflaBag Original najdete ZDE.

 

Doprava ZDARMA
Proč kupovat Teko