Tak a je to tady! Pojďme to společně oslavit!

Věděli jste, že jsme tady pro Vás už celých 20 let?

Ano, je to tady! Letos je to už 20 let, co už jsme tady pro Vás. Za tuto dobu jsme ušli společně i díky Vám dalekou cestu, ne vždy to bylo jednoduché a ne vždy se nám podařil výsledek na první pokus. Nicméně vyrazili jsme s vírou, nadšením a plni elánu budovat pro Vás společnost, od které můžete čekat právě to, co Vám neustále poskytujeme a stále zlepšujeme. Stala se z nás tedy stabilní, prosperující, velká a neustále rostoucí firma, která si Vás, našich zákazníků, cení na každém kroku. K aktuálnímu datu máme po celé České Republice již sedm kamenných poboček a stará se o Vás náš tým obchodních zástupců.

 

Společnost TEKO® kdysi začínala jako malá firma s vlastní značkou kompatibilních tonerů. Jejich výrobu, zpracování, kvalitu a rychlost dodání jsme neustále zlepšovali a díky tomu jsme si jisti, že naše značka TEKO® je srovnatelná kvalitou originálním tonerům, ovšem s rapidním rozdílem v ceně. Vlastní značky si velmi vážíme a díky Vašim skvělých recenzím, hodnocením a slov spokojenosti, již víme, že to co děláme a jak to děláme, jde správným směrem. Dáváme to najevo i tím, že například při zakoupení našich kompatibilních tonerů TEKO®, Vám nabízíme řadu výhod jako třeba servisní odpovědnost ( záruční a pozáruční servis) . Poskytujeme také náhradní plnění, které se činí velkému zájmu z Vaší strany.

 

Jeden z pokrokových roků se pro naší firmu stal rok 2017, kdy jsme na jaře tohoto roku pro Vás spustili nový E-SHOP , kde máte veškerý náš sortiment na jednom místě. Neustále přidáváme novinky v daných kategoriích, nové produkty a snažíme se vyjít vstřít i s objednáním zboží které jste u nás nenalezli. Rovněž na našem webu naleznete velmi praktický vyhledávač pro tiskové náplně a tonery, který Vám ušetří čas a zároveň najde to pravé pro Vaši tiskárnu.

 

Zareagovali jsme i na další poptávku na trhu a rozšiřili sortiment nejen o tonery, náplně, tiskové příslušenství, ale také jsme pro Vás začali nabízet elektroniku, a to od malých spotřebičů, herní techniky, mobilů a kancelářského vybavení až po velké domácí spotřebiče jako ledničky ,pračky a další. Více zde.

 

Velkých přínosem pro nás byla také nabídka konopné kosmetiky a potravinových doplňků značky Carun, jejiž sortiment nás opravdu okouzlil a u Vás je velmi žádaný. Jedná se o balíčky konopné kosmetiky pro děti, pro dospělé, mastičky, semínka a další produkty. Kosmetika s obsahem konopných látek je vhodná například pro alergiky, osoby trpícím atopickým ekzémem, nebo také dokáže pomoci při suché pokožce, drobných zraněních nebo pro miminka na opruzeniny. A dále pak potravinové doplňky. Možností je mnoho.

 

Dalším rozšířením pro nás byly produkty značky Bewit, jedná se o úžasné esenciální oleje, které provoní Vaši kancelář, dům, byt čí cokoliv. Zároveň jsme s touto nabídkou přidali i výběr aroma difuzéru, které jsou v našem sortimentu velmi oblíbené. Vyzkoušejte doma nebo obdarujte své blízké a uvidíte, že nadšení bude veliké a touha po nových vůních častá.

 

Abychom se pořád nedrželi toho co bylo, pojďme si udělat takový malý náhled do dob budoucích. Letos se můžete těšit na rozšíření naší nabídky o další skvělé produkty, zatím nebudeme předbíhat, ale sledujte nás na sociálních sitích a zde na webu a dozvíte se všechno v čas. Také pro Vás pravidelně budeme připravovat na našem facebooku spoustu soutěží, dávat tipy na dárky či se u nás dočtete mnoha rad ve světě nejen tiskovém:-)

A kdo že se za tím vším skrývá? Velký spolupracující tým, který ví, že práce každého jednoho z nás je závislá na práci toho druhého. My to totiž pro Vás děláme společně, táhneme za jeden provaz. 

Jsme prostě TEKOtým, děláme to precizně:-)