Hledaný výraz
Typ
zobrazit více zobrazit méně
Výrobce
zobrazit více zobrazit méně
Dostupnost
Cena
0
0
Praktický pohlčovač nadměrné vlhkosti po malé uzavřené prostory (například skříně) . Odstraní vlhkost a zápach a navíc díky levandulové vůni prostor provoní a ochrání před moly . Balení obsahuje 2 sáčky po 50 g .
Expedice do 3 dnů

Vůně a svěžest ve vaši kanceláři. Náhradní náplně dodáváme ve třech svěžích vůních. Objem: 250 ml.
Expedice do 3 dnů

Vůně a svěžest ve vaši kanceláři. Náhradní náplň s vůní tyrkysové laguny . Náhradní náplně dodáváme ve třech svěžích vůních.
Expedice do 3 dnů

Tento koupelnový osvěžovač vzduchu pro nepřetržité použití bez elektřiny odstraňuje pachy ze vzduchu, a navíc zabraňuje jejich usazování na měkkých površích, jako jsou ručníky, vany a sprchové závěsy. Díky jedinečné technologii Odour ClearTM přináší Ambi Pur Bathroom nepřetržitou svěžest po dobu až 45 dnů, aby byla vaše koupelna neustále připravená přijmout hosty. Balení 2x 7,5 ml.
Expedice do 3 dnů

Osvěžovač vzduchu Ambi Pur stechnologií OdourClearodstraňuje nepříjemné vytrvalé pachy a zanechává lehkou svěží vůni. Vůně Ocean Mist je inspirovaná sílícím mořským vánkem, který vás osvěžuje při ranní procházce po prosluněné pláži.. V porovnání s běžnými osvěžovači vzduchu Ambi Pur přináší 2× déle trvající vůní.
Expedice do 3 dnů

Osvěžovač vzduchu, který má schopnost eliminace pachů díky technologii OdourClear . Vonná směs exotických květin, včetně zlatých orchidejí . Nádoba obsahuje nehořlavý hnací plyn .
Expedice do 3 dnů

Přírodní esenciální oleje dodají vašemu domovu svěží a stimulující atmosféru. Balení obsahuje 6 tyčinek, čím více tyčinek do lahvičky s esenciálním olejem vložíte, tím intenzivnější bude Váš zážitek z vůně. Objem 90 ml.
Expedice do 3 dnů

Tork Elevation zásobník na papírové ručníky v roli se senzorem nabízí možnost hygienického bezdotykového dávkování a flexibilní kontrolu spotřeby a zvyšuje dojem technologické vyspělosti . Vzhledem k bezdotykovému systémů se dotýkáte pouze ručníku, který použijete . Zásobník je poháněný třemi alkalickými bateriemi typu C (LR20) .
  • Barva Bílá
Expedice do 3 dnů

Kvalitní, bílý, jednovrstvý toaletní papír. Inovativní bezdutinkový systém - Tork systém T7 Mid-size . Díky bezdutinkovému systému nevzniká žádný odpad .
  • Barva Bílá
Expedice do 3 dnů

Kvalitní, bílý, dvouvrstvý toaletní papír. Inovativní bezdutinkový systém - Tork systém T7 Mid-size . Díky bezdutinkovému systému nevzniká žádný odpad .
  • Barva Bílá
Expedice do 3 dnů

Prostředek Cif SafeGuard na čištění a dezinfekci v 1 kroku všech povrchů. Je určen k okamžitému použití, bez ředění . Neparfemovaný.
Expedice do 3 dnů

Univerzální prostředek určený pro každodenní úklid různých druhů špíny a nečistot. Jeho univerzální použití ho předurčuje k použití v každé domácnosti či firmě, bezkonkurenční poměr ceny a výkonu, příjemná parfemace. Určeno pro podlahy, okna, dveře, nádobí a další.
Expedice do 3 dnů